517 Punë aktive

100640 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
JOB IN ALBANIA

Sei alla ricerca delle migliori offerte di lavoro in Albania per il tuo settore professionale? Vorresti accedere a percorsi di formazione specifici che ti aiutino ad acquisire competenze fondamentali nel tuo lavoro e a svolgere le professioni più richieste sul mercato? Job in Albania divisione di IN Italian Network ti offre questo e molto altro per aiutarti a trovare il lavoro che ami in Albania.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Dervish Hima, pallati Ambassador 3, 1001 Tirana
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 10-07-2019 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
51200 ALL
Data e përfundimit
10-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Job In Albania, ne emer te nje prej klienteve tane, jemi duke kerkuar ne Tirane:

Operator/e te Kontrollit te Cilesise

Kandidati do ti duhet të verifikojë përmbajtjen e faqeve të internetit, nese respektohen politikat e site-ve, si dhe ligjet aktuale ne fuqi ne vendet ne te cilat ata operojne dhe manaxhojne kontrollin spam.

Kerkohet shpejtësi, fleksibilitet mendor për të vepruar në kontekste të ndryshme gjuhësore bazuar në përmbajtjet vizuale ose sasiore.

Pune me turne: E hëna deri të premten (7-14) (14-22) E shtunë dhe e diel (9-18)

Kualifikimet

* paga neto 51200.00 LEK (420 euro neto)

Kandidatit i kerkohet te kete:

* njohuri e shkëlqyer e gjuhës angleze e shkruar dhe e folur
* deshire për të punuar në grup
* aktiv dhe i shkathet
* njohuri e mirë e OS WIndows

Shënime


Te interesuarit te dergojne CV ne adresen: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë