517 Punë aktive

100623 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Autopjesë Partner Sh.A

AutoPjesë Partner është një kompani gjermano-shqiptarë me aktivitet në Shqipëri dhe Kosovë. Që prej themelimit tonë në vitin 2006, ne kemi pasur një rritje të jashtëzakonshme dhe tani jemi një nga kompanitë kryesore në shitjen me shumicë të auto pjesëve, vajrave lubrifikantë, aksesorëve, pajisjeve dhe shërbimeve. Stafi ynë prej rreth 60 kolegëve, në 10 dyqane, shërben tregun e auto serviseve dhe auto pjesëve. Bazuar në edukimin...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr : Vëllazëria nr.5, Derven, Fushë Krujë
  • Fushë-Krujë, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355-67-647 0649
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 20-06-2019 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Mundësi punësimi

AutoPjesë Partner është një kompani gjermano-shqiptarë me aktivitet në Shqipëri dhe Kosovë.

Që prej themelimit tonë në vitin 2006, ne kemi pasur një rritje të jashtëzakonshme dhe tani jemi një nga kompanitë kryesore në shitjen me shumicë të auto pjesëve, vajrave lubrifikantë, aksesorëve, pajisjeve dhe shërbimeve.

Stafi ynë prej rreth 60 kolegëve, në 10 dyqane, shërben tregun e auto serviseve dhe auto pjesëve.

Bazuar në edukimin dhe përvojën tonë në Gjermani, ne kemi ndërtuar një strukturë të kompanisë, e cila korrespondon me ato të kompanive moderne evropiane.

Detyrat

Detyrat

•Planifikon, drejton aktivitetin e shitjes
•Mbikëqyrja e klientëve ne rajonin përkatës
•Këshillimi i klientëve gjat blerjes
•Kontaktimi dhe ofertimi i klientëve të ri
•Prezantimi i produkteve dhe ofertave

Kualifikimet

Kualifikimet

Profili juaj
•Ju jeni komunikues dhe puna me klientin ju pëlqen
•Edukim/Përvojë në fushën e teknikes ose ekonomisë
•Aftësi të mira kompjuterike
•Edhe nëse nuk keni njohuri në këtë fushë, ne ju ofrojmë trajnimin e duhur

Shënime


SI TE APLIKONI?

Na dërgoni CV-n për mes e-mail: [email protected]

Ne SUBJECT shkruani pozitë për të cilën aplikoni. P.Sh: Aplikim për Menaxher i shitjes

Në raste se nuk keni CV, një formë standarde mund ta gjeni në këtë link:

http://www.autoservicepartner.com/site/?faqe=19

Data e fundit për aplikim: 20.06.2019


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë