559 Punë aktive

100742 Punëkërkues

6287 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Hotel International Prishtina&SPA

HOTEL INTERNATIONAL PRISHTINA & SPA ndodhet në Veternik, me një pamje të bukur mbi Prishtinën.Një oazë e vërtetë që ju jep dy restorante me ushqime franceze, italiane dhe tradicionale. Me një infrastrukturë të madhe të qytetit për organizimin e seminareve. Me INTERMECO bar dhe piano bar, ne ju ofrojmë një qëndrim të paharrueshëm. Ne ofrojmë një SPA elite, qendër palestër dhe pishinë të brendshme më të madhe të qytetit. Me 550 metr...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • RR. SHKUP, VETERNIK 1000 PRISHTINË
  • Prishtinë, Kosovë
  • Tel: +383 38 600 222
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 10-07-2019 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Hotel International Prishtina & SPA shpall konkurs: Banakiere - Femer

Kualifikimet

- Të ketë paraqitje profesionale
- Njohja e gjuhes angleze (bazike) eshte e obligueshme
- Nuk eshte e domosdoshme eksperienca e punes
- Mundesi trajnimi ne hotel
-Të jetë i/e gatshme për bashkëpunim me stafin

Shënime


Të gjithë të interesuarit për këtë pozicion pune të dërgojnë CV në e-mail:
[email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë