517 Punë aktive

100623 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Hotel Doro City

About Hotel Doro City Tirana A four star luxury Hotel Doro City, in Tirana, Albania, family owned Llakmani, that defines tradition, prestige and hospitality in a peaceful atmosphere. The Tirana Hotel Doro City is ideally situated just a walking distance from the centre of Tirana, Albania cultural and tourist attractions. We offer a unique blend of Albanian hospitality and friendly service which makes it the Inspired Choice for...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. Muhamet Gjollesha, Md.38, H.1
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 0672010371
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 10-07-2019 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Punonjese Marketingu.
Merret me kontaktimin e subjekteve brenda dhe jashte vendi per t'i njohur me perparesite qe ka Hotel Doro City Tirane ne akomodim, organizim seminaresh dhe evente te ndryshme.

Detyrat

 • Te kete aftesi te mira organizuese,marketuese,prezantuese te klientit etj.
 • Te kete aftesi te punoje ne grup,te kete konfidence dhe aftesi te mira komunikuese.
 • Te respektoje e zbatoje rigorozisht etiken e sjelljes e te veshjes sipas pozicionit te punes
 • Shtimin dhe zhvillimin e kontratave të reja për klientë
 • Identifikon dhe percakton nevojat per reklamim te kompanise dhe zhvillon, me agjencite e reklamave, strategji ne menyre qe te arrije njohjen e duhur, preference e markes dhe synimet e kompanise.
 • Zbaton metoda komercializimi modern, sigurohet qe dizajni i brendshem i dyqaneve te pervetesoje sic duhet rregullat e brandimit.
 • Siguron hedhjen e sakte e te gjithave aktiviteteve te planifikuara komunikuese.

Kualifikimet

 • Te kete mbaruar studimet e larta, dega marketing perben avantazh
 • Te kete eksperience pune
 • Aftesi te shkelqyera komunikuese verbale dhe ne shkrim
 • Te njohe shume mire gjuhen angleze .Preferohet edhe italishtja si gjuhe e dyte.
 • Të njohin programet kompjuterike bazë si (si word,excel, etj.)

Shënime


Ju lutem aplikoni duke derguar CV tuaj tek emaili: [email protected]

Per cdo sqarim kontaktoni numrin 0672010371

Fotografi
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë