517 Punë aktive

100623 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Fashion Group Albania

Fashion Group është grupi i parë i shitjeve me pakicë. U themelua në vitin 2005 dhe synonte të rimodelonte tregun shqiptar të shitjeve me pakicë i cili gjithashtu prezantoi risitë e marrëveshjeve franchise. Fashion Group ka prezantuar markat më të suksesshme në botë duke themeluar një standart të ri të shërbimit ndaj konsumatorit dhe tregëtisë. Qëllimi i Fashion Group është të furnizojë tregun shqiptar me produkte alternative cilës...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane-Durres, km6, Kashar
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0664057274
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 30-06-2019 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim shitjeve
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Balkan Finance Investment Group është një ndër grupet private investuese më të mëdha në Shqipëri dhe rajon, i pranishëm me aktivitete për zhvillimin e pasurive të paluajtshme, shitjet me pakicë, ofrimin e shërbimeve dhe menaxhimin e hapësirave tregtare apo industriale, telekomunikacion, industria minerare, financime dhe programe besimi për konsumatorët.
Fashion Group është pjesë e Balfin Group e specializuar në shitjen me pakicë të veshjeve dhe aksesorëve dhe ka ekskluzivitetin në Shqipëri për një numër markash ndërkombëtare për veshjet si Prenatal, Mango, Okaidi, Geox, Golden Point, Springfield, Carpisa, Parfois, Cortefiel, Women Secret.

Pozicioni: Menaxher Dyqani “Brandi Carpisa”
Departamenti: CBO
Vendodhja: QTU

Detyrat

•Përgjegjës për drejtimin dhe orjentimin e punonjësve në të gjitha funksionet e tyre
•Përgjegjës për zhvillimin dhe trajnimin e punonjësve
•Optimizon forcën puntore në të gjitha situatat e paparashikuara
•Zbaton dhe ndjek rregullat e përcaktuara të kompanisë
•Monitoron vazhdimisht shitjet dhe kujdesin ndaj klientit
•Menaxhon dhe kontrollon stokun; mban të gjithë dokumentacionin përkatës dhe bën rregullisht regjistrimin e shitjeve për të pare nivelin e stokut.
•Përgjegjës për marjen në dorzim të furnizimeve dhe sigurohet që proçedura përkatëse ndiqet me përpikmëri.
•Monitoron dhe ndjek diferencat në inventaret e pjesshme dhe sezonale
•Përgjegjës për përgatitjen e raporteve statistikore periodike për të analizuar nivelin e shitjeve
•Parashikon dhe planifikon volumin e shitjeve për çdo sezon
•Siguron zbatimin e standarteve në bazë të cilësisë, paraqitjes dhe vendosjes së mallit në dyqan.
•Konstaton dhe sugjeron forma praktike dhe krijuese për promocionin e dyqanit/mallit duke bashkëpunuar ngushtë me Departamentin e Marketingut.
•Sugjeron/propozon tek eprorët ide dhe inisiativa për përmirësimin e biznesit.

Kualifikimet

•Të ketë mbaruar shkollën e lartë Fakulteti Ekonomik.
•Të ketë njohuri të mira te paketës Microsoft Office (Word, Excel…).
•Të ketë njohuri te mira të gjuhës Angleze.
•Eksperienca e punës në kompani me aktivitet të ngjashëm është avantazh.
•Minimumi 12 muaj eksperiencë pune në menaxhim.
•Eksperiencë në retail është avantazh.


Paketa financiare është interesante dhe mundësi rritje brënda strukturës në bazë të performancës së personit.

Shënime


Mënyra e aplikimit:
CV-të duhet të dorëzohen (ose dërgohen) deri në datën 30/06/2019 në adresën [email protected]
Pas selektimit do të kontaktohen vetëm kadidatët e përzgjedhur.
*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për “Mbrojtjen e të Dhënave Personale


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë