517 Punë aktive

100623 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
FIX PRO

FIX PRO” sh.p.k. është sallameria më e re në industrinë e përpunimit të mishit, e cila ushtron aktivitetin e saj që prej vitit 2003. Sallameri “FIX PRO” sh.p.k. është ndër më të mirat duke konkurruar në treg me shijen e saj që e diferencon nga të tjerat. Llojshmëria e produkteve të ofruar dhe gama e madhe e shijeve të veçanta dhe unike të sallamrave, salçiçeve, proshutave dhe produkteve të tjera e kanë bërë Sallamerinë “FIX PRO” sh...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Eordej (Korce - Bilisht) Km 1.
  • Korce, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 09-07-2019 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim shitjeve
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania “FIX Pro”, filiali Tiranë, kërkon të punësojë Menaxher Shitje. Menaxheri i Shitjes ndihmon në planifikimin dhe zhvillimin e strategjive të shitjes duke bashkepunuar ngushte me Drejtorin e Shitjes. Ai duhet të respektojë politikat e kompanisë si dhe te ndihmoje ne zhvillimin e tyre. Për të qenë i suksesshëm në këtë rol, kerkohet nje kuptueshmeri shume e mire e proçesit dhe dinamikes se shitjeve, si dhe aftesi shume te mira ndërpersonale per menaxhimin e marrëdhënieve me klientin dhe me ekipin.

Statusi i punës: Kohë e plotë.
Raporton tek: Drejtori i Shitjes.

Detyrat

•Kontribuon ne rritjen e te ardhurave te kompanise duke menaxhuar me sukses skuadren e shitjeve dhe duke drejtuar grupin në realizimin e objektivave.
•Përgatit analiza të tregut, të konkurrencës, të cmimeve, si dhe të kënaqësisë së klientit.
•Përgatit plane të veprimit për identifikimin e klientëve të rinj
•Mbron vlerat e kompanisë duke mbajtur informacionin konfidencial;
•Komunikon kërkesat e klientëve tek Drejtori i Shitjes para finalizimit të kontratës.
•Përshtat produktet e kompanisë sipas ndryshimeve dhe kërkesave të tregut
•Identifikon kliente te rinj.
•Komunikon në mënyrë profesionale me klientët dhe mban kontakte të vazhdueshme me ta.
•Motivon skuadren e shitjes dhe ndjek performancen e tyre ne intervale kohore
•Propozon politika e strategji te reja shitje

Kualifikimet

• Të ketë përfunduar arsimin e lartë
• I aftë që të jetë i suksesshëm dhe të shfaqe përvojën e vet në menaxhim lidhur me klientët dhe ekipin;
• Pozitiv dhe Entuziast
• Të ketë mbi 2 vite eksperiencë pune të ngjashme në distribucion
• Të ketë njohje shumë të mirë të zonave të ndryshme të Tiranës;
• Te jetë i gatshëm për të punuar jashtë orarit, nëse do të jetë e nevojshme;
• Të zotërojë lejë drejtimi automjeti kategoria B;
• Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese;
• Microsoft office (Excel, Word, Powerpoint).
• Vendbanimi: Tiranë
• Gjinia: Mashkull

Shënime


Të interesuarit të dërgojnë CV-në e tyre në adresën e e-mail [email protected] ose të kontaktojnë në numrin e celularit: 068 408 1177


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë