517 Punë aktive

100623 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Albania Car Rentals Shpk

Rent a car in Albania. The best since 2012. Drive Enjoy Welcome back !

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Njesia Bashkiake Nr. 9, Bulevardi Zogu i I, Pallati 32, Nr. 37 (Ambjent 2 katesh)
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 67 60 18 857
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Korce, Shqipëri 09-07-2019 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Operator Sherbimi ne Korce

Detyrat

Përshkrimi i detyrave të punës:

• Mirëpret dhe përshëndet klientët si dhe i përgjigjet kërkesave të klientëve nëpërmjet telefonit apo ne zyre.
• Mban marrëdhënie të vazhdueshme me grupet e punës duke dokumentuar dhe komunikuar veprimet dhe nevojat e vazhdueshme.

Kualifikimet

Kriteret e përgjithshme:
- Diplomë e shkollës të lartë
- Kërkohet përkushtim, profesionalizëm dhe seriozitet në punë
- Leje Drejtimi
- Te jete banues ne Korce. 
- Kërkohen aftësi organizuese, administrative dhe aftësi shumë të mira komunikuese.
- Të keni aftësi shumë të mira në marrëdhënie me klientët, të tregoni produktivitet në punë si dhe aftësi për të punuar në mënyrë të pavarur dhe në grup.
- Aftësi shumë të mira në përdorimin e programeve kompjuterike.
- Njohje shumë e mirë e gjuhës Angleze.
- Preferohet dhe njohje e mirë e një gjuhe tjetër
-Te interesuarit te jene meshkuj.

Shënime


Kandidatet që plotësojnë kriteret mund të aplikojnë pranë Zyrës te kompanise tone duke derguar nje CV ne adresen [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë