517 Punë aktive

100623 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k

Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k (CCBS) eshte kompani lider ne tregun shqiptar te pijeve freskuese jo alkoolike me marka te njohura nderkombetare si Coca-Cola, Fanta, Sprite, Schweppes, Nestea, Monster.
Misioni i CCBS
• Të freskojë botën në trup, mendje dhe shpirt
• Të frymëzojë momente optimizmi me anë të produkteve dhe aktiviteteve të saj
• Të krijojë vlera dhe të bëj ndryshimin

Vizioni i CCBS<...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Kombetare Tirane-Durres, Km.5, Kashar
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 048200431
  • Mobile: 0684099353
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 23-06-2019 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Përgjegjësia e këtij pozicioni është Aktor aktiv /mbështetes në hartimin, zbatimin, monitorimin dhe përmirësimin e Sistemit të Menaxhimit të Cilësisë si dhe të sigurojë koherencën e sistemit dhe përputhshmërinë me specifikat e The Coca-Cola Company dhe normave ndërkombëtare.

Detyrat

•Aktor & mbështetes aktiv në hartimin, zbatimin, monitorimin dhe përmirësimin e Sistemit të Menaxhimit të Cilësisë.
•Siguron koherencën e sistemit të cilësisë dhe përputhshmërinë me kërkesat e legjislazionit, specifikave të TCCC si dhe të normave internacionale
•Planifikon aktivitetet e kontrollit dhe përmirësimin e procesit, me teknikat dhe mjete të përshtatshme për qëllimin final, garantimin e cilesisë së produktit.
•Menaxhon problematikat e cilësisë duke u përpjekur të minimizojë efektet maksimale në rritjen e kostos dhe influencës së tyre në cilësinë e produktit.
•Planifikon blerjen e reagenteve, mjeteve laboratorike dhe kontrollon shpenzimet për sektorin e cilësisë.
•Siguron që punonjësit te ndjekin procedurat e përcaktuara, udhëzimet, planet e kontrollit si dhe zbatojnë me korrektësi rregullat e higjenes
•Siguron qe punonjesit e departamentit te cilesise te zbatojne me korrektesi rregullat e sigurimit teknik dhe mjedisor.
•Menaxhon marrëdhëniet me institucionet përgjegjëse për sigurimin e cilësisë.

Kualifikimet

•Diplomë Universitare në Shkencat Natyrore Kimi Industrial/Ushqimore
•Njohuri të HACCP.
•Minimumi 5 vite eksperiencë në këtë pozicion, preferohet në fushën e Industrisë Ushqimore.
•Eksperiencë në manaxhimin e një grupi pune.
•Aftësi shumë të mira komunikuese dhe aftësi të punojë në grup.
•Njohuri në përdorimin e paketes Microsoft Office (Word, Excel, Power Point Autocad ).
•Njohuri të mira të gjuheve Anglisht/Italisht.

Shënime


Të interesuarit duhet të dërgojnë një kërkese për punësim ku të specifikohet kërkesa për pozicionin e punës dhe një kopje të CV në adresën e-mail: [email protected] ku subject te jete tituli i pozicionit per te cilet po aplikohet brenda datës 23 Qershor 2019.

Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret do të kontaktohen.
Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k promovon Shanset e Barabarta.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë