517 Punë aktive

100623 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Alen-Co shpk

Nese kerkoni informacion te detajuar jeni te lutur te na kontaktoni ne adresen e emailit [email protected] dhe numrin e telefonit 0672061281

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Kompleksi "Kika 2" Komuna e Parisit
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355672061281
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 09-07-2019 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqeria “ALEN-CO” Sh.p.k. e themeluar me Dt 24/07/2008 dhe e rregjistruar me Dt 13/08/08.
Qe ne fillimet e saj kjo shoqeri eshte mbeshtetur ne nje strategji te qarte per zhvillimin dhe fuqizimin duke investuar ne nje drejtim kryesor si:
Terheqjen e nje personeli teknik te afte, i cili eshte ne gjendje t’i pergjigjet kerkesave te kohes per Importe-Eksporte, furnizime dhe vendosje te pajisjeve industriale, mjekesore elektronike si dhe mobilimeve ne fusha te ndryshme.
Per realizimin e ketyre objektivave jane punesuar Specialiste me pervoje disa vjecare.

Detyrat

- Përgatit dokumentacionin e duhur ligjor për institucionet respektive.

- Realizon ndiekjen e kontratave dhe zbatimin e afateve. 

- Rregjistron dhe evidenton te gjitha shkresat hyrese dhe dalese.

Kualifikimet

- Preferohet te kete mbaruar Arsimin e Larte;
- Të ketë njohuri shumtë të mira të gjuhtës Angleze, si në komunikim dhe shkrim;
- Njohuri kompjuterike: Microsoft Office;
- I/e afte te komunikoje dhe te punoje ne bashkepunim me anetaret e tjere te stafit te kompanise;
- Preferohet pa eksperience pune.

Shënime


Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-të e tyre nëpërmjet email, ne adresen [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë