517 Punë aktive

100623 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
BINNI

Binni eshte nje nder kompanite e para te Kosoves ne fushen e sherbimeve dhe prodhimeve te dyerve, dritareve dhe produkteve te tjera ne fushen e mobilierise, qe nga viti 1989.Binni eshte themeluar si biznes, ne vazhdim te tradites familjare. Kjo tradite eshte e bazuar ne traditen me te mire shqiptare te perpunimit te drurit dhe mobilierise, duke avancuar praktikat prodhuese dhe biznesore ne gershetim me praktikat me te mira nderkomb...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Tony Blair Stanoc i Epërm 42000, Vushtrri, Kosovë
  • Vushtrri, Kosovë
  • Tel: +377 (0) 45 520 205
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 09-07-2019 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Dizajner
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania BINNI shpall konkurs për plotësimin e vendeve të punës në Prishtinë dhe Vushtrri për pozicionin: Dizajn Enterier

Detyrat

•Mirëpritja e klientëve dhe të kuptuarit e nevojave të tyre, dhënia e përgjigjeve profesionale në bazë të kerkesave

Kualifikimet

•Te ketë paraqitje profesionale
•Diplomë universitare në Arkitekturë, Dizajn, Inxhinering
•Përvojë se paku 2 vite në Arkitekturë, Dizajn,Inxhinering
•Njohuri të gjuhës angleze
•Përvojë të gjerë me AutoCAD dhe Microsoft Office dhe programeve perkatese
•Aftësi për vërejtjen e detajeve në projekt
•Shkathtësi të shkëlqyera ndërpersonale
•Aftësi në vendimarrje dhe zgjidhjen e problemeve

Shënime


Pozitat e kërkuara më lartë kanë rëndësi të vecantë në BINNI, duke marrë parasysh që kompania veçohet me produkte elitare, ambient unik, shërbim cilësor dhe perkujdesje të vecantë ndaj klientit.Jemi vend pune ku për çdo punëtor ofrojmë mundësi të barbarta karriere , avancimi profesional dhe pagesë konkurruese.

Të gjithë kandidatët e interesuar janë të lutur të dërgojnë CV-të e tyre së bashku me nje fotografi në:
[email protected]
Vetëm kandidatët e përzgjedhur në rrethin e ngushtë do të kontakohen.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë