559 Punë aktive

100742 Punëkërkues

6287 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
EMERALD HOTEL

Si resort hotel dhe hoteli i parë i Konferencave në Kosovë, Hoteli Emerald kombinon elegancën me komoditete dhe shërbime luksoze. Hoteli Emerald gjendet në magjistralen kryesore Prishtinë - Shkup, vetëm 10 minuta vozitje nga qendra e Prishtinës dhe 15 minuta nga Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës. Hoteli Emerald qëndron si një destinacion unik i takimeve dhe ngrënies, me tre restaurante të veçanta, një lounge bar që shërben ushqim...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Magjistralja Prishtinë - Ferizaj, km. i 5-të, Prishtinë 10000 Kosovë
  • Prishtinë, Kosovë
  • Tel:
  • Mobile: +383 (0) 38 588 888
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 09-07-2019 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

EMERALD HOTEL kerkon staf me pozicion: Banakier/e ne Prishtine

Detyrat

•Mirëpritja e klientëve dhe të kuptuarit e nevojave të tyre, dhënia e përgjigjeve klientëve.
•Gatishmëri për punë me ndërrime.

Kualifikimet

•Të ketë paraqitje profesionale.
•Të ketë shkathtësi dhe njohuri në gjuhën angleze e cila është e domosdoshme.
•Të ketë njohuri ne përdorimin e aparatit të kafes.
•Të kenë eksperience ne gastronomi (hotele, restorante, kafiteri).

Shënime


Pozitat e kërkuara më lartë kanë një rol të rëndësishëm në Emerald Hotel, duke marrë parasysh që jemi hotel me 5 yje dhe ofrojmë të gjitha shërbimet dhe përkujdesje të veçantë ndaj klientit.Jemi një vend punë ku për çdo punëtorë ofrojmë kushte të mira dhe profesionale, duke i plotësuar te gjitha standardet internacionale, trajnime për gastronomi, duke shikuar anën pozitive gjithmonë, duke ju mundësuar ngritje të suksesshme të karrierës profesionale, dhe çdo gjë të zgjidhet me buzëqeshje. Përparësi kanë kandidatët të cilët përpos gjuhës angleze, njohin edhe ndonjë gjuhë tjetër botërore apo ballkanike.

CV-të duhet të dërgohen në email adresën: [email protected]
Preferohet që bashkë me CV-në të dërgohet edhe një fotografi elektronike e portretit.
Nuk pranohen forma tjera të konkurrimit (përmes ardhjes personale apo komunikimit me telefon).
Vetëm kandidatët e përzgjedhur në rrethin e ngushtë do të kontaktohen.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë