517 Punë aktive

100623 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Intesa Sanpaolo Bank Albania

Intesa Sanpaolo gëzon një prezencë të përzgjedhur në Europën Qëndrore dhe Lindore, në vende të Lindje së Mesme dhe Afrikës së Veriut me mbi 1,083 degë dhe 7.9 milion klientë të cilët i përkasin filialeve të Grupit që zhvillojnë aktivitetin e tyre në ofrimin e shërbimeve dhe produkteve bankare për individët dhe shërbime bankare komerciale në 11 vende. Gjithashtu, një rrjet ndërkombëtar specialistësh në mbështetje të klientëve korpor...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr.Ismail Qemali
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 00355 4 22 76 000
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Sarandë, Shqipëri 08-07-2019 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Intesa Sanpaolo Bank Albania kërkon të punësojë personel në pozicionin:
ARKETAR & KONSULENT PER INDIVIDE
për Degën që do të hapi së shpejti në Sarandë.

Detyrat

Përgjegjësite Kryesore:
Të kryejë të gjitha aktivitetet që lidhen me menaxhimin dhe zhvillimin e konsumatorëve me pakicë në mënyrë që, përmes niveleve të përshtatshme të shërbimeve tregtare të arrihen të ardhurat ne kuadër të politikave të përgjithshme të Bankës .
Të sigurojë zbatimin e duhur të të gjithë veprimtarisë operacionale të Arkës dhe të garantojë një shërbim profesional dhe në kohë ndaj konsumatorëve të Degës dhe konsumatorët potencialë. Të merret me transaksionet në para cash dhe në llogaritë rrjedhëse, pagesave lokale dhe ndërkombëtare si për konsumatorët me pakicë ashtu dhe për bizneset.
Të kryejë shitjen e të gjitha produkteve standardeve dhe jo - standarde me pakicë.

Kualifikimet

Kërkesat / Aftësitë:
•Diplomë e Shkollës së Lartë
•Të ketë aftësi të provuara shitje
•Të ketë komunikim të mirë
•Preferohet të ketë të paktën 3 (tre) vite experience pune
•Njohje të mirë të gjuhës Angleze & Italiane
•Aftësi për të komunikuar në mënyrë efektive me klientët, për të punuar në mënyrë të pavarur apo në grup
•Njohuri kompjuterike.


Kandidatët duhet të dorëzojnë: 
•Një Curriculum Vitae 
•Një kopje të Diplomës Universitare shoqëruar me listën e notave
Aplikimet duhet të dorëzohen jo më vonë se data 30 Qershor 2019.

Shënime

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-të e tyre nëpërmjet "Apliko këtu me email" (kujdesuni që të jeni identifikuar në emailin tuaj kur klikoni frazën "Apliko këtu me email"), ose duke klikuar butonin "Aplikoni me email" mëposhtë.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë