517 Punë aktive

100640 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Remax Golden

Real Estate Agency that offers services in residencial and commercial properties. We are here to share our expertise - and to offer you the best advice possible. After all, we're talking about your home. Buy, Rent, Sale, Lease, Apartments, Lands, Villas, Office and Stores properties in Tirana and other cities of Albania. You will find everyone at REMAX Golden professional and ready to offer you simple and straight forward advice....

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tirana, Qender
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 682034340
  • Mobile: 682034340
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 08-07-2019 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Përshkrimi
RE/MAX Golden, pjesë e kompanisë më të madhe në botë të pronave të paluajtshme po kërkon kandidatë për Konsulent Imobiliar!

Kualifikimet

Nëse ke komunikim shumë të mirë, nëse ke eksperiencë me shitjet, marketing, shërbim klientësh mos hezito të aplikosh!

Kriteret e përzgjedhjes:

• Arsim i lartë
• Njohje e mirë e një gjuhe të huaj
• Njohje e mirë e Microsoft Office dhe online search
• Mosha preferohet mbi 25 vjeç.
• Energjik dhe ambicioz

Përfitimet e kanditatit:

• Skuadër rinore dhe zyra në qendër të Tiranës
• Mundesi fitimi nga 500-1000 euro/muaj
• Trajnime të vazhdueshme profesionale brenda dhe jashtë vendit
• Orare fleksibël

Shënime


Shënime

Dërgo CV-në tënde tani: [email protected]remax-albania.al

Adresat e zyrave:

RE/MAX Golden, Rruga Sami Frashëri 15, Tirana, Bllok


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë