517 Punë aktive

100623 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
AZA Electronic

AZA Electronics i ka fillimet e veta ne vitet 1997,fillimisht si nje dyqan i vogel ne qytetin e Vlores per tu shnderruar me pas pergjate viteve nder aktoret kryesor te tregut te elektroshtepiakeve ne Shqiperi. Partneriteti pergjate ketyre viteve me kompani lider jo vetem ne Itali por edhe ne Europe dhe ne Bote i ka dhene kompanise kredibilitet dhe avantazh konkurues ne treg per sa i perkete cilesise dhe cmimit te produkteve,d...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Lagjja Kushtrimi, Rruga Transballkanike, ish NPA
  • Vlore, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 069 70 93 367
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-07-2019 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Pozicioni: As.Menaxher Dyqani
Departmenti: Retail
Vendodhja:Tirane Stadiumi Dinamo
Përmbledhja e Pozicionit:

Zv.Menaxheri i Dyqanit është përgjegjës për administrimin e dyqanit në përputhje me regulloren e kompanisë dhe është pike kontakti/përfaqësimi i dyqanit në mungese të menaxherit të dyqanit.

Detyrat

Detyra dhe Përgjegjësi:


•Menaxhimi dhe motivimi i skuadrës për të arritur objektivat.
•Mbledhja, filtrimi dhe dërgimi i porosive ditore.
•Organizimi i promocioneve në nivel dyqani.
•Kujdesi për paraqitjen e jashtme dhe të brendeshme të dyqanit;

Kualifikimet

Kërkesat:
-Edukimi: Arsimi I larte, profili Ekonomik/Administrim Biznes.(perben avantazh)
-Eksperiencat e punës: Preferohet me eksperiencë në fushën e Menaxhimit.

-Kualifikime të tjera:
-Të ketë njohuri të programeve Microsoft Office (Excel/Word/PPT).
-Të ketë njohuri të programeve POS dhe Financa5 (perben avantazh)

Shënime


Kushtet e punës:

Shume tëmira Mënyra e aplikimit*: Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë aplikimet e tyre me e-mail në adresën tonë elektronike [email protected]
Vetëm kandidatët e perzgjedhur do te kontaktohen nga ne!


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë