517 Punë aktive

100640 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
EXTRABIS SHPK

Extrabis Shpk eshte distributor lider ne fushen e Sigurise ne Pune. Merret me inportimin. reklamimin dhe shitjen e veshjeve te punes dhe paisjeve mbrojtese personale.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • RR. Teodor Keko, Tirane e Re
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0695228565
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-07-2019 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist Prokurimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Extrabis Shpk eshte kompani lider ne inportimin dhe shitjen e Paisjeve Mbrojtese Personale dhe Veshjeve te Punes.
Kompania jone eshte distributor ekskluziv i disa prej kompanive me te medha Europiane dhe Botrore persa i perkete sigurise ne pune.

Detyrat

•Kryen blerjen e materialeve dhe artikujt te porositur nga klientet dhe për gjendje e nevojshme ne magazine.
•Shqyrton dhe analizon ofertat e marra për produkte dhe materiale që janë të nevojshme për stok dhe ti percjellë më tej për miratim tek Drejtori Operacional dhe/ose Administratori, në varësi të vlerës.
•Organizon transportin dhe procedurat e nevojshme për lëvrimin në kohë të blerjeve të nevojshme nga Furnitori në Magazinë;
•Ndjek procedurat e nevojshme doganore dhe logjistike për blerje importi, duke u koordinuar me Agjensinë Doganore;
•Kryen rakordimet e nevojshme me Magazinën për hyrjen dhe kontrollin e materialeve të blera prej tij.

Kualifikimet

• Arsim i Larte, preferohet në degën “Financë”, “Menaxhim Biznesi”;
•Eksperience në fushën e blerjes mbi 1 vite;
•Të ketë njohuri shumtë të mira të gjuhtës Angleze, si në komunikim dhe shkrim;
•I afte te komunikoje dhe te punoje ne bashkepunim me anetaret e tjere te stafit te kompanise

Shënime


Nese jeni te interesuar per kete pozicion, ju lutem dergoni CV-ne tuaj ne adresen e email-it [email protected]
Ju informojme se vetëm kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen per interviste.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë