517 Punë aktive

100623 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
OPTIKA UNION

OPTIKA UNION Optika Union duke ju sherbyer qe prej 2008-es, ofron vizite te specializuar okulistike me aparatura bashkekohore

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-07-2019 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e pjesshme
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

OPTIKA UNION kerkon te punesoje Sekretare/Shitese me kohe te pjeseshme ( 5 ore pune )

- Te kete perfunduar Universitetin
-Preferohen persona me eksperienca te ngjashme pune.

Detyrat

- Personi do te jete i pergjegjshem per te gjitha aktivitetet e shitjes
-Aftesi per ti sherbyer dhe konsultuar klientet gjate procesit te shitjeve
-Te komunikoje me Menaxherin e dyqanit per realizimin e nje plani mujor shitjeje, bazuar mbi objektivat e vendosura nga Menaxheri i dyqanit
-Te njohe sa me mire produktin per ta prezantuar me pas te klienti
-Te kete aftesi shume te mira komunikimi
-Te kete aftesi te shkelqyera ne marredhenie me njerezit, motivimi dhe komunikimi

Shperblimi

-Page te kenaqshme
-Sigurimet te paguara plotesisht
-Bonuse ne baze te performances se shitjes
Vetem personat e perzgjedhur per kete pozicion do te kontaktohen.

Shënime


Ju lutem dergoni CV tuaj ne adresen e emailit : [email protected]

ose telefononi ne : 0692529165

Adresa : Rr. Kavajes, Kryqezimi i 21-Dhjetorit, prane klinikes "Diamond".


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë