517 Punë aktive

100640 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Go Tech Electronics

GoTech Electronics, është vazhdim i AIBA Company e cila operon në tregun Shqiptar që nga viti 1995 si distributor ekskluziv i paisjeve elektroshtëpiake. Që në fillimet e saj ka bashkëpunuar me markat më prestigjoze Italiane si “Indesit”, “Ariston”, “HotPoint-Ariston” dhe me kompani mjaft të njohura në fushën e elektroshtëpiakeve si: Indesit Internatinal Company Itali, Thermo Sanitary Group Itali, Elica Spa Itali etj.

Nga...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga dytesore Tirane –Kashar, Km I, Pajtoni Center, Kati III
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-07-2019 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Menaxher Marketing Gotech

Detyrat

•Kontribuon ne zhvillimin strategjik dhe kulturor te kompanise si dhe ndihmon per te percaktuar se si kompania do t’i arrije objektivat e saj te biznesit.
•Identifikon dhe percakton nevojat per reklamim te kompanise dhe zhvillon, me agjencite e reklamave, strategji ne menyre qe te arrije njohjen e duhur, preference e markes dhe synimet e kompanise.
•Sigurohet qe kompania te marre nivelin e duhur te vemendjes, prioritetin dhe sherbimin nga agjencite.
•Te zoteroje buxhetin e Marketingut dhe te jape rezultatet e kerkuara.
•Zhvillon, zbaton dhe menaxhon nje program per te kenaqur klientet dhe besnikerie ndaj tyre.
•Zbaton metoda komercializimi modern, sigurohet qe dizajni i brendshem i dyqaneve te pervetesoje sic duhet rregullat e brandimit.
•Siguron hedhjen e sakte e te gjithave aktiviteteve te planifikuara komunikuese.
•Mbledh raporte per aktivitetet e konkurrences dhe studime te ndryshme tregu, ne menyre qe te siguroje qe biznesi te kete informacionin a duhur dhe ne kohe mbi te cilin mund te bazoje vendime te shendosha per biznesin.
•Zhvillon dhe menaxhon programin e ngjarjeve te kompanise me fokus te vecante mbi promovimin identitetit te ri te kompanise.

Kualifikimet

•Te kete mbaruar studimet e larta, dega marketing perben avantazh:
•Te kete te pakten 3 vjet eksperience pune si Menaxher Marketingu
•Aftesi te shkelqyera komunikuese verbale dhe ne shkrim
•Aftesi te shkelqyera per te punuar ne grup
•Njohuri shume te mira te gjuhes angleze
•Njohuri shume te mira kompjuterike

Aftesi te tjera:
•Aftesi te shkelqyera komunikuese
•Metodik dhe i organizuar
•Ndershmeri dhe integritet

Shënime

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-të e tyre nëpërmjet "Apliko këtu me email" (kujdesuni që të jeni identifikuar në emailin tuaj kur klikoni frazën "Apliko këtu me email"), ose duke klikuar butonin "Aplikoni me email" mëposhtë.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë