559 Punë aktive

100742 Punëkërkues

6287 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Novatex GB Company

NOVA është kompania lider në tregun shqiptar në fushën e produkteve profesionale për aktivitete si bare, restorante, hotele apo zyra. Për të bërë realitet projekte arredimi unike, NOVA ofron një gamë të gjerë produktesh për arredimin e bizneseve tuaja, si ato të tavolinave, karrikeve dhe ndriçimit për ambiente brenda dhe jashtë, të të gjitha llojeve dhe mundësive, për t'i dhënë mundësinë bizneseve të shërbimeve të arrijnë maksimum...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tiranë-Durrës, përballë City Park
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-07-2019 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

NOVA është kompania lider në tregun shqiptar në fushën e produkteve profesionale arredimi për aktivitete si bare, restorante, hotele, zyra, se fundmi dhe shtëpi.
Aktualisht NOVA është në kërkim të një Specialist Finance me përgjegjësitë dhe kërkesat si më poshte:

Detyrat

Përgjegjësitë:

•Analizon të dhënat financiare për të indetifikuar gjendjen financiare të kompanisë;
•Asiston në punët e përditshme të departamentit të Financës;
•Merret me kontrollin e llogarive të klientëve;
•Përgatit raporte sipas nevojave;

Kualifikimet

Kërkesat:

 Përvojë të mëparshme pune në sektorin financia te pakten dy vite;
 Mosha 28-45 vjec;
 Njohja me programet financiare (ALFA) dhe analizave statistikore
•Kuptimi i parimeve financiare dhe kontabilitetit;
•Aftësi të forta analitike;
•Përdorim i shkëlqyer paketës Office. Excel-i është domosdoshmëri;
•Të zotërojë mirë gjuhën Angleze;
•Diplomë universitare në financë ose ekonomik.

Shënime


Nëse jeni të interesuar, ju ftojmë të aplikoni në këtë dritare punësimi, ose mund të dërgoni CV tuaj+FOTO , ne [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë