517 Punë aktive

100623 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
UNION

Kompania "UNION" kryesisht vepron në territorin e Kosovës, dhe gjatë viteve kompania ka zhvilluar një rrjet të gjerë të shpërndarjes dhe marrëdhënie të shkëlqyera të punës me pikat e shitjes individuale. Duke shfrytëzuar burimet e kompanisë, Bashkimi ofron shërbime të shkëlqyera për Brands Partnere me qëllim të shitjes së produkteve në Kosovë. Kompania e Bashkimit ka një bazë në rritje të konsumatorëve dhe po zgjerohet me sukses...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 05-07-2019 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Uninon vepron ne territorin e Kosoves me mision takimin e konsumatorit me markat me te mira. Si rezultat i zhvillimit te vazhdueshem te rrjetit te shperndarjes se produkteve ajo kerkon staf me pozicion:
Reprezantues Mjekesor

Detyrat

•Marketingu dhe prezantimi i produkteve ekzistuese dhe produkteve të reja në terenin perkates
•Monitorimi I organizimit te sipoziumeve
•Mbikqyrja dhe kujdesi për mbarëvajtjen e produkteve në pikat shitëse.
•Hulumtimi i tregut.
•Përgatitja e raporteve javore dhe mujore për punët e kryera.
•Detyra të tjera sipas kërkesës nga personat përgjegjës.

Shkathtesi te tjera:
•Njohja e punës me kompjuter
•Njohja e programeve të Office
•Aftësi për punë nën presion të kohës
•Aftësi komunikuese
•Gjuha Angleze ( e favorshme)
•Njohja e gjuhes Serbe ( e favorshme)
•Te posedoje patent shofer te Kategorise B

Shënime


Per te aplikuar ne kete pozicion pune dergoni CV tuaj tek [email protected] dhe ne Subject te shenohet “APLIKIM per “poziten perkatese”.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë