559 Punë aktive

100742 Punëkërkues

6287 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Aluflor

Aluflor eshte nje kompani me aktivitet ne fushen e ndertimit me ekspertize ne konceptimin, projektimin, perpunimin dhe ndertimin e fasadave te jashtme te objekteve duke ofruar nje portofol te plote te te gjitha llojeve te fasadave te xhamit, fasadave te ventiluara me material natyrore, fasadave te ventiluara me pllake qeramike, fasadave te ventiluara me Alucobond, fasadave dekorative, fasadave te blinduara, fasadave inteligjente, f...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • "Kompleks rekreativ 3 katesh" Kati +2, sheshi Italia, Tiranë, Shqipëri
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 0674041209
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-07-2019 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Logjistike
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Aluflor Construction Group, merret me projektimin, montimin dhe zbatimin e fasadave te Xhamit dhe te Alucobondit. Kompania jone kerkon nje furnitor/shofer qe te plotesoje kriteret e meposhtme:

Detyrat

1. Menaxhon dhe realizon transportin e mallrave në desinacionet e duhura;
2. Transporton Punonjësit nëpër objekte, veglat e punës nga objekti në objekt, nga magazina në objekt dhe anasjelltas.
3. Është përgjegjës për mallin që mban në automjet dhe transporton;
4. Është përgjegjës për dokumetat shoqëruese dhe fatura të mallit që transporton;
5. Informon eproret e tij për çdo parregullsi apo problem të shfaqur;
6. Zgjedh rrugën që minimizon shpenzimet e kompanisë në lek dhe në kohë;
7. Mban dhe zbaton protokollin e mirëmbajtjes së Makinave.

Kualifikimet

Kriteret qe duhet te kete aplikuesi jane:
1- Korrekt, i sakte, i shkathet.
2- Me parime te qarta mbi punen dhe disiplinen.
3- Te kete njohuri mbi riparimet e mjeteve te transportit,dhe te veglave ne pergjithesi.
4- Te karakterizohet nga ndershmeria.

Shënime


Per ata qe i plotesojne keto kritere te dergojne CV-ne e tyre duke specifikuar pozicionin e punes per te cilin aplikojne ne adresat e meposhtme;
Email: [email protected]

Fotografi
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë