559 Punë aktive

100742 Punëkërkues

6287 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
LIRI

LIRI si brend për herë të pare është themeluar në vitin 1985 në Prizren.Themelimi i tij ishte kulminimi i një tradite familjare që zgjat tre gjenerata, e cila ka filluar në vitin 1948. Ne jemi krenar në idealet që i kemi trashëguar, sepse puna e pandërprerë dhe përkushtimi nga çdo aspekt i kompanisë është çka na ushqen rezultatet produktive. Zhvillimi dhe transformimi që kompania ka përjetuar si rezultat i menaxhmentit korrekt e...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prizren, Kosovë 05-07-2019 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Cilesi dhe Procedura
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Fabrika Konditorike Liri me seli ne Prizren shpall konkurs për 20 vende të lira të punës.
10 Punëtor meshkuj dhe
10 Punëtore femra në prodhim.

Detyrat

Të jetë i shkathët, të punoj në grup dhe të jetë I motivuar për pune.
Ne ofrojm kushte te mira të punës:
- Transport dhe ushqim
- Sigurim ne aksidente
-Trajnime ne pune,kontrat afatgjate dhe pagë atraktive.

Shënime


Për të aplikuar duhet të paraqiteni personalisht në zyret tona të cilat gjenden në Prizren në rrugën Ukë Bytyqi pa numër, ku do ti nënshtroheni një interviste të shkurtër dhe do të plotësoni aplikacionin e punës. Per me shume informacion mund te na shkruani edhe ne adresen tone te emailit: [email protected] ose ne numrat e kontaktik +383(0)29 210 222 dhe
+383(0)44 380 308.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë