517 Punë aktive

100623 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Market KAM

KAM SHPK është themeluar në Shkup në vitin 1999, si ndërmarrje tregtare e cila filloi me vetëm një market në Qendrën Tregtare të Qytetit. Emërtimi KAM është shkurtesë e mbiemrit të themeluesit Kamçev. Kam marketi është linja e parë e marketeve të llojit hard-diskont të cilat ekzistojnë në tregun e Maqedonisë. Në Maqedoni funksionojnë 70 KAM markete në 20 qytete në tërë Republikën e Maqedonisë. Kompania ka 850 të punësuar. Si një...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 05-07-2019 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Civil
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania: “RSM COMPANY” sh.p.k me seli në Çagllavicë, rr. Dardanët, nr 21, Prishtinë shpall konkurs për pozitën:
Inxhinier i Ndertimit-Konstruktiv

Detyrat

•Vlereson dhe rishikon projektet në hartim/ekzekutimin e sipër.
•Qëndrimi në terren ne projekte ku bene ekzekutimin e punimeve kompania “RSM COMPANY”sh.p.k
•Identifikon mangësitë në projekte dhe parashtron kërkesat për përmirësimet e nevojshme.
•Kontribuon në projektim, vlerësim e rishikim të projekteve, kontribut në progresin dhe zhvillimin e projekteve të reja.
•Kontribuon në mbikqyrjen e punës së vazhdueshme te punëtorëve në terren.
•Përgatitja e raporteve te ndryshme të mbarëvajtjes së punëve, identifikimi i ngecjeve apo mangësive në punë si dhe propozimi i zgjedhjeve adekuate.
•Kryen edhe punë të tjera që I kërkohet që ka të bëjë me pozitën dhe profesionin e tij.

Kualifikimet

Kerkesat minimale per Inxhinier te Ndertimit-Konstruktiv:
•Diploma universitare
•Pervoje pune pas diplomimit minimum 3 vite, ne ekzekutim te projekteve te infrastruktures rrugore
•Referenca nga punedhenes per ekzekutime te suksesshme te puneve minimum 2
•Te posedoj patente shofer B
•Njohja e gjuhes angleze e preferueshme

Shkathtësi kyçe, aftësi dhe përvoja:
•Aftësi të mira kompjuterike në MS Office aplikacionet Excel, Word, Power Point, Autocad, Corel Draw, etj.,
•Aftësi punë ekipore dhe aftësi të mira ndërnjerëzore dhe komunikative,
•Aftësi të mbajtjes në përgjegjësi, vëmendshmërisë në detaje, precizitetit në punë dhe të jetë në gatishmëri për orar fleksibil,
•Të ketë aftësi llogaridhënje dhe llogarimarrje, si dhe aftësi për raportim të saktë.
•Të posedoj patentë shofer Kategori B.
•Përvojë pune në teren së paku 3 vite pas diplomimit.

Shënime


Të gjithë të interesuarit për këte pozite, mund te lajmerohen ne numrin e telefonit 045 977 750 si dhe ne email-et:


[email protected] dhe [email protected], nga ora 08:00 – 16:00.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë