517 Punë aktive

100623 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Market KAM

KAM SHPK është themeluar në Shkup në vitin 1999, si ndërmarrje tregtare e cila filloi me vetëm një market në Qendrën Tregtare të Qytetit. Emërtimi KAM është shkurtesë e mbiemrit të themeluesit Kamçev. Kam marketi është linja e parë e marketeve të llojit hard-diskont të cilat ekzistojnë në tregun e Maqedonisë. Në Maqedoni funksionojnë 70 KAM markete në 20 qytete në tërë Republikën e Maqedonisë. Kompania ka 850 të punësuar. Si një...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 05-07-2019 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Marketet KAM paraqesin një zinxhir marketesh në Maqedoni te cilet punojne sipas principit Hard Discount. Kompania është prezente edhe në rajon, për momentin në Kosovë dhe Bullgari.
Si rezultat i rritjes dhe zgjerimit të aktiviteteve tona në Kosovë,kemi nevojë për kandidatë entuziastë në Rajonin e Vitise, për pozitat e punës:
Arketar Prishtine

Detyrat

• Bën shtypjen e saktë të artikujve në arkë në pajtim me rregullat në fuqi të punëdhënësit dhe të gjitha rregullat ligjore;
• Pergjigjet për arken, llogante e lëshuara fiskale, qarkullimin, gabimet në arkë gjatë nderrimit të tij;
• Mbajtjen e rregullt të higjienës në vendin e tij/saj të punës (arkë) ne market;
• Zbatimin e detyrave në pajtim me HACCP standardet;
• Renditjen e artikujve në raft, në pajtim me rregullat e brendshme për pozicionim;

Kualifikimet

• Ta keni të përfunduar minimum shkollën e mesme;
• Përvojë pune në këtë lëmi (e preferueshme);
• Njohuri të punës në kompjuter;
• I këndshëm në raport me konsumatorin;
• Serioz, i përgjegjshëm dhe i përkushtuar ndaj punës;
• Komunikativ, lojal dhe të ketë frymë ekipore;
• Banor i komunës për të cilen konkurron (e preferueshme).

Shënime


Nese jeni në kërkim të sfidave të reja profesionale, të motivuar dhe të gatshëm për suksese të reja, dërgojeni CV tuaj me fotografi në e-mail adresën tonë:
[email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë