517 Punë aktive

100623 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Agna Group

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane-Durres Km 0
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 04/2245345
  • Mobile: 0682078443
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 04-07-2019 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Dizajner
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
04-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Departamenti i Marketingut në AGNA GROUP kërkon të punësojë një person në pozicionin Dizajner Grafik. Kandidati duhet të jetë kreativ, i kujdesshëm ndaj detajeve dhe i aftë tu japë formë ideve. Nëse mendoni se po flasim për ju, aplikoni tani!

Kjo është një punë kreative që fillon me krijimin e idesë ose konceptit dhe përmban; përshtatje imazhi,kujdesin për përmasat dhe volumet e sakta,fontet, përpunimin grafik dhe gjuhësor, ngjyrat dhe gjithshka tjetër që përpunohet në bazë të porosisë së klientit si dhe kontrollon çdo detaj mbi imazhet grafike para se të shkojë për print.
Përfundimi dhe dorëzimi brenda afateve kohore të përcaktuara është shumë i rëndësishëm prandaj duhet kujdes që çdo projekt të përfundojë dhe të dorëzohet me cilësi dhe brenda këtyre afateve të përcaktuara nga klienti.
Pasi përfundon një punë, bëhet dhe arkivimi në bazën e të dhënave, duke filluar me informacionet grafike që kanë të bëjnë me standardin e ngjyrave të punimit/porosisë, punimet e kaluara për prodhim/printim, si dhe cdo hollësi teknike në lidhje me to.

Preferohet që kandidati të ketë Diplomë universitare në degën Dizajn ose Arte Figurative dhe të njohë paketën Adobe (Illustrator, Photoshop, Indesign etj.) si dhe të njohë mirë fotografinë.
Pozicioni kërkon njohuri të mira të paketës MS Office dhe njohuri të mira në përdorimin e Mac. Eksperiencat e mëparshme si Designer përbëjnë avantazh.

Shënime

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-të e tyre nëpërmjet "Apliko këtu me email" (kujdesuni që të jeni identifikuar në emailin tuaj kur klikoni frazën "Apliko këtu me email"), ose duke klikuar butonin "Aplikoni me email" mëposhtë.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë