559 Punë aktive

100742 Punëkërkues

6287 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Megatek Albania

Megatek S.A is the biggest Do-IT-Yourself wholesale and retail store in Albania. Megatek S.A is part of Teqja Group International, a group of privately owned and anonymous Companies with long experience in the Albanian and regional market offering a vast range of products and services, ranging from mail & logistics to production of industrial materials. The group consists of the following companies: * “Teqja international...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • KM i 7 Autostrada Tirane - Durres
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 23 88 / 321
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 04-07-2019 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Logjistike
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
04-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

MEGATEK, hipermarketi me i madh i tipit “Do It Yourself” ne Shqiperi, i cili ofron shitje me shumice dhe pakice, po kërkon te punesoje:

Koordinator i Logjistikes dhe asete fikse
Qellimi i Pozicionit: Koordinon punen per te siguruar mbarevajtje në dy funksionet baze si ne logjistike dhe ne asete.

Detyrat

1.Koordinon punen per levizjen e mjeteve nen administrimin e Megatek, me qellim mbarevajtjen dhe plotesimin e nevojave per levizje per te gjithe departamentet e Megatek.
2.Harton raporte mujore ne lidhje me konsumin e karburantit per cdo makine te Megatek dhe raporton rastet kur ka tejkalim te normave te lejuara te konsumit.
3.Kryen te gjitha procedurat e nevojshme me kompanite e sigurimit ne rast aksidentesh te makinave te kompanise, se bashku me perdoruesin e mjetit te perfshire ne aksident.
4.Monitoron dhe siguron, ne bashkepunim me departamentin e mirembajtes, funksionimin e sistemit te fikjes se zjarrit dhe angazhohet ne trajnimet qe lidhen me perdorimin e fikseve te zjarrit.
5.Eshte pjese e organizimit te procesit te evakuimit te stafit ne rast emergjencash dhe siguron qe sistemi eshte ne funksionim te plote.
6.Kordinon pajisjen, transferimin apo zhvendosjen ne menyre te autorizuar te Aseteve fikse te Shoqerise dhe monitoron ne menyre sistematike per arritjen e objektivave te vendosura.
7.Pjese e inventarit vjetor te aseteve fikse
8.Detyra te tjera sic nevojiten/ kerkohen.

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Aftësitë e Kërkuara:
Edukimi: Diplome e arsimit te larte.Preferohet Administrim Bisnesi.
Eksperiencë pune: Preferohet experienca min 2 vite te meparshme ne fushen e logjistikes

Aftësite:
•Aftesi shume te mira teknike
•Aftesi komunikuese
•Aftesi shume te mira nderpersonale.

Aftesi te tjera:
•Njohuri te mira te gjuhes angleze.
•Njohuri të mira kompjuterike.

Shënime

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-të e tyre nëpërmjet "Apliko këtu me email" (kujdesuni që të jeni identifikuar në emailin tuaj kur klikoni frazën "Apliko këtu me email"), ose duke klikuar butonin "Aplikoni me email" mëposhtë.
Procedura e Aplikimit:
Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutem dorezoni CV te detajuar tek Divizioni i Burimeve Njerezore nepermjet njeres nga menyrat si ne vijim: 
1. Duke derguar me poste ne adresen e meposhtme: 

MEGATEK S.A
Divizioni i Burimeve Njerezore
Autostrada Tirane-Durres km 7.
Tirana, Albania
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë