517 Punë aktive

100623 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Market KAM

KAM SHPK është themeluar në Shkup në vitin 1999, si ndërmarrje tregtare e cila filloi me vetëm një market në Qendrën Tregtare të Qytetit. Emërtimi KAM është shkurtesë e mbiemrit të themeluesit Kamçev. Kam marketi është linja e parë e marketeve të llojit hard-diskont të cilat ekzistojnë në tregun e Maqedonisë. Në Maqedoni funksionojnë 70 KAM markete në 20 qytete në tërë Republikën e Maqedonisë. Kompania ka 850 të punësuar. Si një...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 04-07-2019 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
04-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Marketet KAM paraqesin një zinxhir marketesh në Maqedoni i cili punon sipas principit Hard Discount. Kompania është prezente edhe në rajon, për momentin në Kosovë dhe Bullgari.
Si rezultat i rritjes dhe zgjerimit të aktiviteteve tona në Kosovë, kemi nevojë për kandidatë entuziastë në Rajonin eVitise, për pozitat e punës:
Menaxher Marketi

Detyrat

• Përgjigjet për tërë mallin në market, gjendjen dhe pamjen e marketit (sasine e mallit në depo, inventarin, mjetet themelore, shumën e depozitit të përcaktuar), si dhe evidencën e kontabi- litent në përputhje me Rregullat e punës se"KAM Kosovo SH.P.K"si dhe dispozitave ligjore;
• E udhëheqë, e organizon, e kontrollon dhe e edukon personelin në marketin e tij;
• Siguron sasi optimale të stokut të produkteve në market;
• Vazhdimisht e mban të pastër dhe te, rregulluar marketin;
• Mban dokumentacion te saktë përmes së cilit e ndjekë procesin e rrjedhës së punës;
• I zbaton informatat dhe udhëzimet për punë nga zyra qendrore.

Shënime


Nese jeni në kërkim të sfidave të reja profesionale, të motivuar dhe të gatshëm për suksese të reja, dërgojeni CV tuaj me fotografi në adresën tone te e-mailit:
[email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë