559 Punë aktive

100742 Punëkërkues

6287 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Digicom shpk

DIGICOM është njё nga kompanitё mё inovatore tё komunikimit në Shqipëri. Kemi investuar për një rrjet të qëndrueshëm duke përdorur teknologjinё e rrjetit me fibra optike dhe IP. Jo shumё kompani kanё shansin pёr tё ndryshuar jetёn e njerёzve nёpёrmjet inovacionit. Ҫdo ditё po rritet numri i klientëve të cilët i besojnё teknologjisё sё rrjetit te Digicom me fibra optike dhe shërbimit që ata ofrojnë. Sepse DIGICOM ofron atë që...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Papa Gjon Pali II, ABA Business Center, Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 04-07-2019 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
04-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Mundësi e re punësimi për të interesuarit!
Digicom, operatori i vetëm 100% me fibër optike, vijon të rritet si kompani dhe të kërkon ty të bëhesh pjesë e ekipit tonë.
Nëse je dinamik, i përkushtuar ndaj rezultateve dhe dëshiron të bëhesh pjesë e departamentit të Teknik të ftojmë të aplikosh për pozicionin e mëposhtëm.
Titulli pozicionit : Menaxher i instalimeve te fibres per klientet fundore FTTH:

Detyrat

Puna e ketij pozicioni nënkupton:
-Drejtimin e grupeve instalatore, ndarjen e puneve ditore, ndjekja dhe monitorimi i vazhdueshem gjate dites i ketyre puneve. Kontrolli i materialeve dhe situacionimi i tyre me qellim raportimin.
-Zgjedhjen e punonjesve te rinj, trajnimin e tyre, aftesimin e tyre teknik.
-Parashikimin periodik te nevojave per materiale dhe per vegla pune.

Kualifikimet

Kërkesa për kandidatët: 
-Kandidati duhet te kete nje eksperience te pakten tre vjet ne kete sektor.
-Te pakten nje vit ne pozicionin e siperpermendur te menaxherit te instalimeve fundore. 
-Duhet te kete njohuri dhe eksperience pune (te pakten dy vjet) me rrjetet EPON/GPON, ku duhet te kete punuar vete ne pozicionin e teknikut.
-Te njohe mire Tiranen dhe sidomos te njohe hartat dhe te orientoje ne menyren e duhur ekipet instalatore per te gjetur gjithmone zgjidhjen me te me shpejte dhe me te mire.
-Te kete aftesi menaxhuese dhe te jete i orientuar drejt rezultateve nepermjet matjes se punes se grupeve te punes dhe monitorimit te vazhdueshem te KPI-ve
-Te njohe shume mire sherbimin ndaj klienteve dhe tek klientet.
-Te kete aftesi te mira ne perdorimin e kompjuterit si dhe aplikimeve mobile per punen.
-Te kete eksperience dhe aftesi ne perdorimin e sistemeve, ne raportimet dhe ne situacionimin e puneve.
-Njohja e gjuhes angleze eshte nje plus.
-Duhet te kete leje drejtimi makine te klasit B aktive.
-Njohuri te perdorimit te Internetit dhe bazat e monitorimit te tij (Speed test ne Wifi ose ne lidhjen me LAN tek permisat e klientit, etj)
-Shperblimi bazohet ne nje page baze (sipas eksperiences) dhe ne banus bazuar ne KPI.

Shënime

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-të e tyre nëpërmjet "Apliko këtu me email" (kujdesuni që të jeni identifikuar në emailin tuaj kur klikoni frazën "Apliko këtu me email"), ose duke klikuar butonin "Aplikoni me email" mëposhtë.
Tu duk interesant si pozicion? Atëherë mos vono, dërgo CV e përditësuar dhe dokumentet e tjerë dhe të urojmë suksese. 

Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen për hapa të mëtejshëm.

www.digicom.al
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë