559 Punë aktive

100742 Punëkërkues

6287 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Segafredo Lounge Bar

Segafredo gjithmone ka besuar qe te sherbesh kafen me te shijshme do te thote te vulosesh ekspertizen dhe aromen me te mire te kokrres se kafese nen firmen e Segafredo Zanettit. Ishte kjo fryme qe beri qe ne vitin 2005 te niste aktivitetin si Distributor i Autorizuar i Segafredo Zanetti ne Shqiperi kompania “Klar” shpk duke u bere sot nje nder kompanite lider ne tregun Shqipetar.

Misioni i Segafredo eshte te ofroje sher...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr, Budi Pallati Fasked, Kati 2, Ap. 2/1
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +3554 2 378 878
  • Mobile: +355696020704/0694092445
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 03-07-2019 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania e mirënjohur Klar Sh.P.K. me ekskluzivitetin e brandit të mirënjohur të Kafes Segafredo për Shqipërinë, kërkon të punësojë një Menaxhere Shitjesh për departamentin e Shitjeve dhe Marketingut për qytetin e Tiranës.
Disa nga Funksionet Bazë dhe Qëllimi i Përgjegjësive:
Identifikimi i klientëve, prezantimi i produkteve, kryerja e negociatave me klientët dhe finalizimi i kontratave të bashkepunimit dhe shitjes. Menaxhimi i klientëve ekzistues dhe koordinimi i suportit ndaj tyre për cdo problematikë të hasur.
Raporton tek: Drejtoresha Departamentit të shitjeve dhe marketingut.

Ne ofrojmë:
- Pagë motivuese
- Atmosferë miqësore dhe dinamike.
- Automjet.
- Trajnime të vazhdueshme dhe të gjitha facilitetet në funksion të punës.

Detyrat

• Studimi i nevojave të tregut sipas zonave të mbulimit, identifikimi dhe gjetja e klientëve të rinj.
• Prezantimi dhe njohja e klientëve me produket e brandit Segafredo Zanetti
• Kryerja e negociatave me klientin, përcaktimi i kushteve specifike të kontratës dhe finalizimi i saj.
• Menaxhimi i kushteve të kontratës pas nënshkrimit.
• Kontakton në mënyrë të vazhdueshme klientin për të ndjekur ecurinë dhe problematikat.
• Koordinon me Drejtuesen e departamentit për suportin Teknik të pajisjeve
• Koordinon me Departamentin e Teknikës për dërgimin e porosive të klientit, sipas kërkesave të bëra nga ky I fundit.
• Bashkpunon dhe informon Departamentin e Burimeve Njerëzore dhe Supervizoren e Shitjeve në lidhje me gjëndjen fizike të aseteve në përdorim nga ky I fundit.
• Ndjek në mënyrë të vazhdueshme ecurine e likujdimeve për klientet që janë pjesë e portofolit të tij, dhe sigurohet që për cdo rast situata e rakordimeve me klientin të jetë sa më e qartë.
• Sigurohet për mbarvajtjen e proceseve të punës.
• Detyra të tjera të ngarkuara nga Drejtuesi i departamentit të shitjes & Marketingut.

Kualifikimet

• Të ketë mbaruar studimet e larta, preferohet dega Administrim Biznes, Marketing.
• Të ketë eksperiencë pune në pozicione të ngjashme jo më pak se 3 vite.
• Aftësi shumë të mira për të punuar në grup.
• Aftësi të shkëlqyera komunikuese.
• Aftësi analizuese.
• Ndjenjë përgjegjësie
• Aftësi për të punuar në ngarkesë.
• Njohuri të gjuhëve të huaja
• Njohuri shumë të mira të paketes Microsoft Office.
• Leje Drejtimi. (kusht i domosdoshëm)
• Të jenë të gatshëm të udhëtojnë..

Shënime

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-të e tyre nëpërmjet "Apliko këtu me email" (kujdesuni që të jeni identifikuar në emailin tuaj kur klikoni frazën "Apliko këtu me email"), ose duke klikuar butonin "Aplikoni me email" mëposhtë.
Vetëm kandidatët e perzgjedhur do të njoftohen për intervistë.
Suksese!.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë