517 Punë aktive

100626 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Greek Original Souvlaki

Gjithcka nisi rreth 15 vite me pare, ne shtetin tone fqinj. Atje parta impaktin epre me kete ushqim "tradicional" grek. Fill me pas nderkmora iniciativen dhe guximin per te depertuar ne tregun grek. pas nje pervoja te gjate ne Greqi, vendosem

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga "Luigj Gurakuqi" prane restorant "Rozafa"
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0695184735
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 03-07-2019 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Greek Original Souvlaki "Grill House" kerkon staf me eksperience dhe te kualifikuar per pozicionet:
•Kamarier/e
•Krepier/e
•Mbledhes per sufllaqe.


Kualifikimet
•Preferohen te kene eksperience ne sektorin e Fast Food.
•Te jene te sakte, e te pergjegjshem.
•Te jene te komunikueshem.
•Te jene te rregullt, korrekte dhe te paster.

Personat e interesuar te telefonojne ne nr. 0695184735
Mund te paraqiteni prane nesh, ose te dergoni CV ne adresen e emailit: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë