517 Punë aktive

100626 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Infosoft Group

InfoSoft Group ka udhëhequr distribucionin e produkteve të konsumit dhe IT në Shqipëri dhe në rajon për më shumë se dy dekada. Grupi është sot një nga sipërmarrjet e mëdha që angazhon profesionistë të klasit të lartë me ekspertizë të gjerë në fushën e tyre respektive, të cilët me punën e tyre sinergjike kanë mundësuar krijimin e InfoSoft Group. Grupi ofron zgjidhje me performancë të lartë për çdo aspekt të ambientit tuaj IT. Themel...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Gjergji Center, Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 04 2251180
  • Mobile: 0692068130
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 02-07-2019 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
CRM - Menaxhimi i marredhenieve me klientin
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Konsulenti i biznesit kryen procesin e analizes se kerkesave te klientit, merr pjese ne procesin e konfigurimit, trajnimit dhe te suportit te aplikacioneve qe kompania implementon te klientet e saj. Merr pjese ne procesin e analizes per te permiresuar aplikacionet e implementuara. Kryen procesin e marrjes dhe analizes se kerkesave te reja ne klientet egzistues. Bashkepunon me pjesetaret e tjere te ekipit per realizimin ne kohe dhe me cilesi te detyrave te ngarkuara.

Detyrat

•Siguron informacionin per nevojat e sektorëve të ndryshëm të industrisë ku kompania synon te ofroje produktin e saj.
•Njeh shumë mirë sektorin e biznesit në të cilin do të kryhet implementimi.
•Në bashkëpunim me klientin analizon dhe përgatit kërkesat për zgjidhje.
•Bashkëpunon me programuesin dhe me Team Leader për analizën e kërkesave, për krijimin e raporteve të përputhshmërisë, ose jo të tyre, si dhe përgatitjen e propozimeve përkatëse.
•Përgatit dokumentet e kërkuara sipas metodologjisë së zgjedhur nga kompania.
•Është përgjegjës për zbatimin e taskeve të ngarkuara sipas planit të punës në mënyrë që të realizohen të gjitha kërkesat brenda afateve, kushteve dhe buxhetit të parashikuar.
•Është përgjegjës për konfigurimin dhe personalizimin e aplikacionit në përputhje me kërkesat e projektit.

Kualifikimet

•Diplome universitare ne Informatike Ekonomike
•Eksperience me sistemet ERP – e preferueshme.
•Trajnime/certifikime/eksperienca pune si analist biznesi ose pune te ngjashme perben avantazh
•Aftesi shume te mira analitike
•Aftesi per te punuar ne grup
•Aftesi te mira komunikuese dhe organizative
•Njohuri shume te mira te gjuhes angleze.

Shënime


Per te aplikuar ju lutem dergoni CV-te dhe dokumente te tjera qe vertetojne kualifikimet tuaja ne adresen e_mail: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë