517 Punë aktive

100640 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
C.E.M.A. shpk

Shoqeria C.E.M.A. shpk operon ne fushen e avolxhimeve elektrike (thurje te statorit te gjeneratorit) si fasoneri qe nga viti 1998.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga dytesore perballe fabrikes se tullave, Maminas, Durres.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 044504779
  • Mobile: 0682068338
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 01-07-2019 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kerkojme te punesojme djem dhe vajza te moshes 18-40 vjec per avolxhime elektrike

  • Kandidatet nuk duhet te kene arsimin e larte.
  • Kandidatet nuk ka nevoje te jene te kualifikuar dhe as te kene eksperience ne kete sektor.

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat
Tel:+ 35544504779
Mob: +355682068338Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë