551 Punë aktive

100916 Punëkërkues

6306 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
SALILLARI Ltd

SALILLARI Ltd, was established as a construction company in 1994 Berat. Since then the company has extended its operation throughout the country from Shkodra to Saranda. The company was grown very fast during last years in reply to the demand of Albanian construction industry and now is one of the biggest companies in our country. The fast developing of the activities maid necessary the transfer of headquarter to Tirana in 2000....

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Old Street Vore - Marikaj, Km 1
  • Vorë, Shqipëri
  • Tel: 4 7 644 047
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 29-06-2019 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
29-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje FINANCIERE

Detyrat

DETYRAT KRYESORE:

Regjistrimi i dokumentacionit ne kontabilitet (Fatura, Arka, Banka), si dhe te bej ndjekjen e tyrePergatitja e Raporteve Periodike Financiare sipas udhezimeve te Shefes se Finances.Mbajtja e marredhenieve dhe rakordimi me klientet, furnitoret.Mbajtja e kartelave te debitoreve dhe kreditoreve dhe te cdo llogarie kontabile.Mbajtja e gjendjes se inventarit te magazines, kartelave te artikujve dhe te bej rakordimin me kontabilitetin.Ndjekja e shpenzimeve te aktiviteteve dhe kartelave per cdo llogari te shpenzimeveMbajta e sistemit te kontabilitetit sipas legjislacionit tatimor dhe parimeve kontabel.Mbajtja e pasqyrave financiare, bilanci, listepagesat, deklarimin e taksave/T VSH-se, etj.Pergatitja e dokumentacionit financiar.Komunikimi dhe koordinimi i punes me Tatim Taksat,QKB, Bankat etj.Menaxhimi i arketimeve dhe pagesave nepermjet sistemit bankar dhe arkes.Analiza te ardhurash dhe shpenzimesh.Te zbatoje politikat, drejtimet dhe procedurat e kompanise.

Kualifikimet

KRITERET KRYESORE

Te kete mbaruar studimet e larta ne Fakultetin EkonomikTe kete njohuri shume te mira te programeve financiareTe kete njohuri shume te mira ne perdorimin e Microsoft Office.Te kete 5 vjet eksperience pune, preferohet ne sektorin privat.Te jete e afte te punoje ne grup.Mosha e preferuar, deri 45 vjeç.Te zoteroje shume mire gjuhen angleze

Shënime


Kandidatet e interesuar mund te dergojne C.V e tyre ne adresen e-mail: [email protected] ose te kontaktoje tek numri: +355 38 20 55 689
Vetem te perzgjedhurit do te kontaktohen


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë