559 Punë aktive

100742 Punëkërkues

6287 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
DEKRA Arbeit Shpk

We are a part of international corporation - DEKRA SE. DEKRA is founded in 1925 in Berlin. With three business units - DEKRA Industrial, DEKRA Automotive, DEKRA Personnel, DEKRA SE is one of the world's leading providers of expert services. DEKRA Arbeit sh.p.k is part of DEKRA Arbeit Group from Stuttgart. Our companies are specialised for recruitment and selection, market & public opinion research and agency work. We are present in...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 28-06-2019 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Logjistike
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Per nje klientin tone, lider ne tregun Shqiptar te pijeve freskuese jo alkoolike me marka me te njohura nderkombetare, jemi ne kerkim te nje kandidati te pershtatshem per pozicionin e meposhtem:

Specialist i Logjistikes per Menaxhim Stoku

Pergjegjesia e ketij pozicioni eshte te organizoje dhe monitoroje aktivitetet ne magazine duke perfshire marrjen e lendeve te para, mbajtjen e inventarit dhe te dhenave lidhur me te, pergatitjen e statistikave mujore te magazines si dhe mbajtjen e inventarin periodik.

Detyrat

Pergjegjesite kryesore:

• Kryen marrjen, magazinimin dhe operacionet e shperndarjes duke regjistruar, bashkerenduar dhe zbatuar programet dhe procedurat operative te personelit.
• Pranon dergesat e materialeve te para ne magazine sipas klasifikimit te tyre.
• Koordinon aktivitetet ndermjet laboratorit, zyres se blerjes dhe prodhimit.
• Mban pergjegjesi per kryerjen e rotacionit te materialive te para.
• Menaxhon logjistiken dhe administron inventarin e lendeve te para.
• Kryen inventarit fizik, ne perputhje me procedurat e nxjerra nga Departamenti i Administrates dhe Financave.
• Diskuton me mbikeqyresit e tjere per koordinimin e aktiviteteve ndermjet departamenteve.
• Verifikon zbatimin e drejte te specifikimeve DC per magazinen e lendeve te para.

Kualifikimet

Aftesite dhe kualifikimet:

•Te kete mbaruar arsimin e larte, perben avantazh Fakulteti Ekonomik.
•Te kete minimumi 3 vjet eksperience ne nje rol te ngjashem, ne logjistike, magazinim, inventarizim, menaxhim/supervizim.
•Te kete aftesi shume te mira organizative dhe menaxhim te kohes.
•Te kete aftesi shume te mira komunikimi verbale dhe me shkrim.
•Te kete aftesi ne perdorimin e MS Excel dhe Outlook.
•Te kete njohuri te gjuhes Italiane dhe/ose Angleze.
•Te jete i afte te punoje ne menyre te pavarur.
•Te kete njohje me sistemet e menaxhimit te inventarit.
•Te jete ne gjendje te punoje me turne si dhe fundjaves kur eshte e nevojshme.

Shënime


Te interesuarit duhet te dergojne nje kerkese per punesim ku te specifikohet kerkesa per pozicionin e punes dhe nje kopje te CV ne adresen e-mail: [email protected]

Lutemi qe si subjekt te e-mailit te vendosni titullin e pozicionit per te cilin po aplikoni.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë