559 Punë aktive

100742 Punëkërkues

6287 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
DEKRA Arbeit Shpk

We are a part of international corporation - DEKRA SE. DEKRA is founded in 1925 in Berlin. With three business units - DEKRA Industrial, DEKRA Automotive, DEKRA Personnel, DEKRA SE is one of the world's leading providers of expert services. DEKRA Arbeit sh.p.k is part of DEKRA Arbeit Group from Stuttgart. Our companies are specialised for recruitment and selection, market & public opinion research and agency work. We are present in...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 28-06-2019 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Per nje klientin tone, lider ne tregun Shqiptar te pijeve freskuese jo alkoolike me marka me te njohura nderkombetare, jemi ne kerkim te nje kandidati te pershtatshem per pozicionin e meposhtem:

Menaxher Teknik

Qellimi i punes:
Pergjegjesia e ketij pozicioni eshte te kontribuoje dhe te japi mbeshtetje ne planifikimin strategjik nepermjet propozimeve te programeve (Mirembajtje & Investim) per te siguruar funksionalitetin e linjave, rritjen e efikasitetit, me qellim realizimin e objektivave te prodhimit dhe reduktimit te kostove.

Detyrat

Pergjegjesite kryesore:

• Menaxhon projektet duke respektuar afatet kohore te percaktuara, kostot dhe cilesine perfundimtare te punes se kryer.
• Studion dhe analizon per te identifikuar zgjidhjet teknike per te rritur sinergjine ne mes te projekteve te ndryshme.
• Kryen analizen e shkakut lidhur me difektet dhe riparimet e makinerive.
• Analizon ne kohe reale koston e mirembajtjes.
• Garanton drejtorin lidhur me kontrollin e aktiviteteve teknike.
• Pergjegjes per ruajtjen dhe shfrytezimin racional te energjise, identifikon veprimet, nderhyrjet, procedurat dhe çdo gje tjeter qe nevojitet per te nxitur perdorimin racional te energjise.
• Ndihmon ne pergatitjen e vleresimit te rrezikut.
• Bashkepunon ne perditesimin e masave parandaluese ne lidhje me ndryshimet organizative dhe produktive, evoluimin e teknikes se parandalimit dhe ndryshimet ne dispozitat perkatese ligjore per sigurine dhe mjedisin.

Kualifikimet

Aftesite dhe kualifikimet:
• Diplome Universiteti ne deget Inxhinierike si Elektrike/Elektronike/Mekanike.
• Minimumi 4 vite pervoje pune e preferueshme ne prodhimin.
• Eksperience ne menaxhimin e prodhimit, mirembajtjes dhe sigurise teknike te personelit.
• Aftesi shume te mira komunikimi.
• Aftesi te larta operacionale.
• Aftesi te koordinoje disa funksione, te menaxhoje projekte dhe te arrije rezultate.
• Njohuri te mira te gjuhes italiane dhe / ose angleze.
• Njohuri shume te mira ne MS Office, Excel, PowerPoint

Shënime


Te interesuarit duhet te dergojne nje kerkese per punesim ku te specifikohet kerkesa per pozicionin e punes dhe nje kopje te CV ne adresen e-mail: [email protected] 

Lutemi qe si subjekt te e-mailit te vendosni titullin e pozicionit per te cilin po aplikoni.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë