559 Punë aktive

100742 Punëkërkues

6287 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tish Dahia Street Tirana, Albania 1022
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 67 500 777 4
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 28-06-2019 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Partner.al kërkon një Drejtor Komercial (Retail) për një Qëndër Tregtare në Tiranë, që operon prej 6 vitesh në treg.

Detyrat

Përgjegjës për ekspansionet e grupit, mbikqyr hapjen e pikave të reja të shitjes,
dyqanet e reja;
Mirëmban dhe kontrollon vazhdimisht ecurinë e punës në dyqanet që drejton;
Promovon dhe kërkon vazhdimisht profesionalizëm të lartë nga stafi i shitjes;
Përfaqeson në cdo kohë parimet dhe filozofinë e kompanisë dhe e transmeton tek të gjithë punonjësit e shitjes;
Permirëson performancën e dyqaneve duke arritur dhe tejkaluar objektivat e përcaktuara nga kompania dhe mbikqyr të gjitha aktivitetet operacionale;
Menaxhon të gjitha burimet e dyqaneve për t’u ofruar klientëve një përvojë të kënaqshme blerjesh;
Kujdeset për mirëmbajtjen e standarteve të larta të ekspozimit dhe organizimit të produkteve;
Krijon nje kulturë pune në dyqane e cila duhet të reflektojë imazhin dhe emrin e produkteve në të gjitha veprimtaritë e përditshme;
-Siguron implementimin e rregullave dhe procedurave të përcaktuara nga kompania dhe sjell sugjerime për përmirësime të mëtejshme;
-Kupton sjelljen dhe nevojat e klientit për të dhënë feedback mbi përshtatjen e shërbimeve dhe ofertave të ndryshme;
-Monitoron reagimin e klientit për permirësimin e vazhdueshëm të shërbimit në të gjitha dyqanet e firmës;
- Reflekton sjellje shembullore tek të gjithë punonjësit duke transmetuar aftësi të larta të shërbimit ndaj klientit;
-Siguron vazhdimisht që njohuritë mbi produktin dhe markën të jenë pjesë e aftësisë shitëse të punonjësve;
-Trajnon, motivon dhe frymëzon stafin në përmbushjen e objektivave dhe rritjen e performancës individuale;
-Krijon një kulturë të performancës në dyqane duke vendosur objektiva dhe pritshmëri të qarta, analizon performancën individuale dhe përgjegjësitë e stafit dhe jep feedback në cdo rast;
- Menaxhon rekrutimin, trajnimin dhe zhvillimin profesional të skuadrës duke bërë të mundur zbatimin e të gjitha rregullave dhe procedurave të departamentit të burimeve njerëzore;
-Detyra të tjera që mund ti caktohen.

Kualifikimet

-Të këtë kryer studimet e larta, preferohet në degët Menaxhim Biznes, Financë,
-Marketing ose fusha të ngjashme;
- Eksperiencë mbi 5 vite në Shitje dhe Menaxhim Retail;
- Njohuri shumë të mira të gjuhës Angleze;
- Të ketë njohuri shume te mira të paketës MS Office;
- Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi;
- Të ketë aftësi shumë të mira analitike;
- Të ketë aftësi shumë të mira bashkëpunimi në grup;
- Të ketë aftësi shumë të mira ndërpersonale;
-Te jetë ambicioz/e.

Shënime

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-të e tyre nëpërmjet "Apliko këtu me email" (kujdesuni që të jeni identifikuar në emailin tuaj kur klikoni frazën "Apliko këtu me email"), ose duke klikuar butonin "Aplikoni me email" mëposhtë.
Ps: Ju lutem përcaktoni pozicionin për cilin aplikoni në momentin që dërgoni CV-in tuaj. Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret e kërkuara do të kontaktohen nga Partner.al


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë