559 Punë aktive

100742 Punëkërkues

6287 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tish Dahia Street Tirana, Albania 1022
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 67 500 777 4
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Lushnje, Shqipëri 28-06-2019 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Partner.al kërkon një Menaxher Bari, për një Cocktail Bar në zonën e Ish-Bllokut në Tiranë.

Detyrat

-Percakton objektivat dhe synimet e barit duke identifikuar nevojat, duke përzgjedhur, trajnuar stafin, dhe vlerësuar perfomancen ne punën e tyre;
-I komunikon stafit detyrat dhe përgjegjësite në lidhje me punën për të përmbushur objektivat e caktuara;
- Planifikon buxhetin duke vlerësuar risqet dhe shpenzimet e barit;
-Ndjekjen e procesit te furnizimeve dhe mirëmbajtjen e marrëdhënieve me furnitorët;
-Inkurajon klientët për të organizuar festa dhe evente në ambjentet e barit;
-Planifikon dhe organizon aktivitete të ndryshme promocionale;
-Monitoron dhe mirëmban ambientet e bar-it si dhe shërbimet e ofruara;
-Kujdeset të mbajë një ambient pune të sigurt, të pastër, të shëndetshëm dhe cilësor;
-Komunikon në mënyrë profesionale me stafin duke organizuar takime të rregullta;
-Raporton rregullisht në lidhje me ecurinë e punës pranë Menaxherit të Përgjithshëm;

Kualifikimet

-Të ketë përfunduar arsimin e lartë,e preferueshme është në profilin menaxhim biznesi/ marketing.
-Përvojë e mëparshme në menaxhim baresh jo më pak se 3 vjet;
-Njohuri të mira të gjuhës angleze dhe Italiane;
-Aftësi drejtuese, udhëheqëse, organizative dhe vendimmarrëse;
-Aftesi shume të mira komunikuese;
-Integritet, dhe besueshmëri profesionale;
-Përgjegjshmëri dhe qëndrim korrekt me stafin.

Shënime


Të gjithë kandidatët e interesuar mund të aplikojnë për poziconin duke dërguar CV-në në adresën e mëposhtme: [email protected]

Ps:Ju lutem përcaktoni pozicionin për cilin aplikoni në momentin që dërgoni CV-in tuaj.Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret e kërkuara do të kontaktohen nga Partner.al


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë