517 Punë aktive

100640 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Blue Filters Tirana

The Bluefilters Group, with the Headquarter in Senden, Germany is one of the largest manufacturer and distributor of water treatment systems in Europe. Bluefilters products are well recognised in Western and Eastern Europe, North and South America, Africa and South-East Asia, where they stand for prime quality, state-of-the-art technology, modern design and competitive prices. The Bluefilters Group offers to its professional c...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rrug Shkelqim Fusha, Ura e kembesoreve, kati 2, Blue Filters Tirana
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 (0) 44523193
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 27-06-2019 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
27-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Gjermane Blue Filters, me eksperience 45 vjecare ne trajtimin e ujit, kerkon Agjent/e shitjesh ne terren.

Agjentet jane pergjegjes per:

Detyrat

- Zhvillimin e takimeve me klientet.
- Krijim dhe menaxhim portofoli klientesh.
- Ndjekjen e klienteve ekzistues.
- Raportimin e shitjeve prane supervizorit direkt.
- Zgjerimin e klienteve sipas objektivave te caktuar nga kompania.

Kualifikimet

- Minimumi arsim i mesem.
- Aftesi shume te mira komunikimi.
- Aftesi shume te mira ne vetmenaxhim.
- Te posedoje patente dhe automjet personal.
- Mosha e aplikanteve 22 - 40 vjec.

Ofrohet:
- Kushtet e punes sipas stendarteve te BE.
- Trajnime te vazhdueshme brenda dhe jashte vendit.
- Pagese baze + bonuse + shpenzime transporti.

Shënime

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-të e tyre nëpërmjet "Apliko këtu me email" (kujdesuni që të jeni identifikuar në emailin tuaj kur klikoni frazën "Apliko këtu me email"), ose duke klikuar butonin "Aplikoni me email" mëposhtë.
Vetem personat e perzgjedhur do te kontaktohen!


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë