517 Punë aktive

100626 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
G Progress

G Progress është një kompani që ofron shërbime konsulence për bizneset në marketing dhe më gjerë. Ne sigurohemi që klientët tanë të gjejnë staff-in e duhur për kompaninë e tyre. Për ne vlera më e madhe e një kompanie janë njerëzit.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Durres, Shqipëri 03-07-2019 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

G Progress është në kërkim të pozicionit Agjent Shitjesh në Durrës për një kompani distribucioni të artikujve ushqimorë, pijeve dhe jo vetëm.

Detyrat

•Furnizimi dhe marrja e porosive në çdo pikë shitje;
•Prezantimi në mënyrë profesionale i produkteve;
•Ndërtimi dhe ndjekja marrëdhënieve me klientët;
•Kontrolli i gjendjes së stokut dhe skadencave në çdo pikë shitjeje.

Kualifikimet

•Minimalisht posedimi i diplomës së gjimnazit;
•Të paktën 2 vite eksperiencë pune në distribucion;
•Mosha: 25-35 vjeç;
•Patentë e klasit B,C;
•Aftësi shumë të mira komunikimi dhe prezantimi;
•Kërkohen individë të përgjegjshëm dhe me etikë pune.

Shënime


Dërgoni CV-në tuaj në adresën: [email protected] 

Do të përzgjidhen vetëm kandidatët që i përmbushin kriteret e vendosura nga ne.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë