517 Punë aktive

100640 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
ALBANIA BAY MARINA

The project of Albania Bay Marina provides the construction of the first modern marina and real estate investments in Albanian coast. The project is placed in the city of Durrës, the second city after Tirana, the capital of Albania. Durrës is the biggest commercial port of south-west Balkans.

The project of Albania Bay Marina is positioned as a strategic choice for the future tourism development of the city in itself and...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • ETC building, 13th floor, Office 3/11, Tirana Albania
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355696012605
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 25-06-2019 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
25-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania “Albania Bay Marina” shpk kërkon të punësojë Menaxhere ne Departamentin e Shitjeve & Marketingut.

- Asiston në Kryerjen e analizës krahasuese të tregut për të vlerësuar vlerën e pronave.
- Investigim i cmimeve sipas zonave.
- Ndjek Proceset e negociatave të ndërmjetme, konsultohen klientët me kushtet e tregut, çmimet, hipotekat, kërkesat ligjore dhe çështjet e ndërlidhura, trajtimi i drejtë dhe i ndershëm.

Detyrat

• Harton plan stratetigjik për zhvillimin e kompanisë në treg dhe ja paraqet drejtuesit të departamentit.
• Harton një database klientësh dhe perditëson atë vazhdimisht.
• Harton një database per shitjen e njësive me këste ose me kredi
• Ruan dhe përditeson listën e pronave në dispozicion
• Eshtë përgjegjëse për takimin e parë me blerësin.
•Të marketoj dhe prezantoj pronat tek bleresit e mundshëm.
• Viziton dhe bisedon me blerësit potencial në lidhje me pasurinë dhe karakteristikat e tij të vecanta.
• Përcakton nevojat e klientit dhe aftësitë financiare në menyrë që ti propozojë zgjidhje që u përshtaten klientëve.
• Asiston në Kryerjen e analizës krahasuese të tregut për të vlerësuar vlerën e pronave.
• Investigim i cmimeve sipas zonave.
• Ndjek Proceset e negociatave të ndërmjetme, konsultohen klientët me kushtet e tregut, çmimet, hipotekat, kërkesat ligjore dhe çështjet e ndërlidhura, trajtimi i drejtë dhe i ndershëm.

Kualifikimet

• Të ketë mbaruar studimet e larta për Administrim biznesi/ Marketing/ Mardhenie me publikun;
• Të ketë eksperiencë në shitje dhe marketing 5 vite;
• Njohuri shumë të mira të gjuhës Angleze dhe Italiane;
• Njohuri kompjuterike të programeve MS office-Finance / Autocad;
• Te ketë aftësi të shkëlqyera negocimi dhe komunikuese;

Shënime

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-të e tyre nëpërmjet "Apliko këtu me email" (kujdesuni që të jeni identifikuar në emailin tuaj kur klikoni frazën "Apliko këtu me email"), ose duke klikuar butonin "Aplikoni me email" mëposhtë.
Do të njoftohen për intervistë vetëm aplikantët e përzgjedhur.
Suksese!


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë