551 Punë aktive

100916 Punëkërkues

6306 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Turk Med

TURK MED Albania është kompani, e cila merret me shpërndarjen e produkteve ortopedike te firmave te njohura prestigjoze si: LIGORIX & ORTHOLAND si dhe me shpërndarjen e produkte kozmetike dhe mjekësore (jo ilaçe) që në vitin 2011. Qëllimi i kompanisë është shtrirja kudo në Shqipëri dhe në Ballkan duke u pozicionuar si lidër i shpërndarjes së produkteve ortopedike dhe kozmetike të një cilësie të lartë dhe të qëndrueshme.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga KOLI BANO, pall. 39, shk. 2, Tirana, Albania
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 25-06-2019 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
25-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Turk Med sh.p.k kerkon te punesoje Perfaqesues Mjekesore per kompanine.

Pershkrimi
Turk Med shpk eshte nje kompani e cila operon ne tregun shqipetar prej 2 vitesh si distributore e pajisjeve mjekesore ortopedike.
Sot esht eprezente ne treg me nje game te gjere produktesh te njohura per cilesine me te mire. Për shkak të zgjerimit të vazhdueshëm kompania është në kërkim të stafit të ri energjik dhe me dëshirë për rritje profesionale. Qellimi i Pozicionit: Sherbim ndaj klienteve ekzistues dhe identifikimi i klienteve te rinj, duke synuar rritjen e shitjeve ne zonen te cilen mbulon.

Detyrat

-Vizita ne Spitalet, Klinikat, Farmacite dhe Depot farmaceutike te zonave qe mbulon, me qellim promovimin e produkteve te kompanise dhe marreveshjeve me klientet e rinj.
-Rregullon dhe organizon oraret per vizita ne vendet perkatese.
-Mban kontakt te vazhdueshem me Doktoret qe jane te njohur (dhe do te njihen) me kompanine.
-Regjistron te dhenat per kontaktet e reja.
-Raportimi i aktivitetit ditor tek menaxheri i shitjeve.

Kualifikimet

-Te kete mbaruar studimet e larta.
-Te kete aftesi shume te mira komunikimi.
-Kandidati duhet të ketë aftësi tregëtimi (aftesi bindjeje).
-Në aspektin personal duhet të jetë i motivuar për arritjen e rezultateve.
Shenim: Zoterimi i patentes perben avantazh).

Shënime

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-të e tyre nëpërmjet "Apliko këtu me email" (kujdesuni që të jeni identifikuar në emailin tuaj kur klikoni frazën "Apliko këtu me email"), ose duke klikuar butonin "Aplikoni me email" mëposhtë.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë