559 Punë aktive

100742 Punëkërkues

6287 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Digicom shpk

DIGICOM është njё nga kompanitё mё inovatore tё komunikimit në Shqipëri. Kemi investuar për një rrjet të qëndrueshëm duke përdorur teknologjinё e rrjetit me fibra optike dhe IP. Jo shumё kompani kanё shansin pёr tё ndryshuar jetёn e njerёzve nёpёrmjet inovacionit. Ҫdo ditё po rritet numri i klientëve të cilët i besojnё teknologjisё sё rrjetit te Digicom me fibra optike dhe shërbimit që ata ofrojnë. Sepse DIGICOM ofron atë që...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Papa Gjon Pali II, ABA Business Center, Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 24-06-2019 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
24-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Mundësi e re punësimi për të interesuarit!
Digicom, operatori i vetëm 100% me fibër optike, vijon të rritet si kompani dhe të kërkon ty të bëhesh pjesë e ekipit tonë.
Nëse je dinamik(e), i/e përkushtuar ndaj rezultateve dhe dëshiron të bëhesh pjesë e departamentit të Planifikimit të ftojmë të aplikosh për pozicionin e mëposhtëm.
Titulli pozicionit: Supervizor i Rrjetit FTTH ne terren

Detyrat

Puna e ketij pozicioni nenkupton:
-kqyrjen ne terren dhe jep zgjidhje teknike per instalimet e fibrave optike ne ndertesat e banimit,
-Negocion me administratoret e godinave/palet e treta per pengesat qe mund te dalin gjate implementimit te rrjetit FTTH.
-Perpilon raporte ditore dhe ndjek ankesat per akses ne godina qe dalin nga implementimi I rrjetit.
-Azhornon/Planifikon/Projekton rrjetin me fiber optike ne terren per pergaditjen e Projektit te Zbatimit.
-Ndjek punimet e zhvillimit te rrjetit ne terren,kontrollon volumet e punes dhe raporton.
-Ben targimet dhe etiketimet e nevojshme ne terren ,dhe kontrollon cilesine e punimeve.

Kualifikimet

Njeh programet e Gis dhe Autocad,
-Te kete aftesi te mira negocjuese dhe I afte per te zgjidhur probleme gjate implementimit te rrjetit.
-Njeh rrjetin me fibra (FTTH/GPON) dhe standartet e telekomunikacionit dhe topologjite e tyre.
-Aftesi shume te mira komunikative, Energjik dhe I afte per te mesuar gjera te reja.
-Te kete leje drejtimi automjetit.
-Te perdore paisjet e testimit (ODTR/Lazer Fault Tool, Perdorimi i shkalleve portative).

Tu duk interesant si pozicion?
Atëherë mos vono, dërgo CV e përditësuar dhe dokumentet e tjerë.

Shënime

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-të e tyre nëpërmjet "Apliko këtu me email" (kujdesuni që të jeni identifikuar në emailin tuaj kur klikoni frazën "Apliko këtu me email"), ose duke klikuar butonin "Aplikoni me email" mëposhtë.
Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen për hapa të mëtejshëm www.digicom.al brenda dates 24.06.2019.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë