559 Punë aktive

100742 Punëkërkues

6287 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
ART SERVIS

Subjekti ynë ka hyrë në segmentin e tregut të riparimit të automjeteve në fillim të vitit 2008. U synua që në fillim tek shërbimet cilesore në një sektor të veçantë të automotivit si ai i “off road”. Këtu fjala kyç për vetë shfrytëzimin ekstrem të mjetit është: “Cilësi, Siguri, Garanci”. Edhe emri i subjektit tonë “ART Servis” simbolizon pikërisht këtë! Kështu, filluam të trajtojmë markat Toyota, Mitsubishi, Nissan e me pas edh...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • RRUGA 17 NENTORI, YRSHEK, KASHAR
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0672221111
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 24-06-2019 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Logjistike
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
35000 ALL
Data e përfundimit
24-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Si nje kompani e suksesshme ne fushen e autoriparimit, ART Servis kerkon te zgjeroj stafin me nje asistente te inxhinierit mekanik. Me nje ekip gjithmon ne rritje, ne punojme me ritmin e kohes dhe vleresojme nje marrredhenie miqesore. Behuni pjese e stafit tone!


Pune Zyre, Asistente e Menaxherit mekanik, Marredhenie nderkombetare me Furnitoret (me kohe te plote).

Detyrat

- Pritja dhe keshillimi i klientve.
- Rregjistrimi i te dhenave te automjeteve.
- Rezervimi i orareve per kontroll, riparim.
- Asistimi ne Perpilimin e ofertave me klient.
- Asistimi ne perpilimin ne programin financiar te faturave te shitjes.
- Komunikimi ne rruge elektronike ose telefonike me furnitoret e huaj ne lidhje me porosite per blerjen e pjeseve te kembimit.

Kualifikimet

- Te kete mbaruar te pakten shkollen e mesme.
- Te kete njohuri te mira te gjuhes anglese dhe italiane.
- Fleksibiltet dhe angazhim.
- Aftesi komunikuese.
- Njohuri te paketes Office dhe Finances 5 perbejne avantazh.

Shënime

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-të e tyre nëpërmjet "Apliko këtu me email" (kujdesuni që të jeni identifikuar në emailin tuaj kur klikoni frazën "Apliko këtu me email"), ose duke klikuar butonin "Aplikoni me email" mëposhtë.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë