517 Punë aktive

100626 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Usluga

Me mbi 25 vjet eksperiencë në industri, Usluga ka vendosur reputacionin e saj duke shpërndarë produktet më të fundit me cilësinë më të lartë. Cdo produkt shkon përmes testeve rigoroze për të siguruar që vetëm cilësia dhe performanca më e mirë të dorëzohet te klientët. Inxhinierët tanë ecin në krah të teknologjisë duke siguruar që tek ju të vijnë produktet dhe dizajnet më të fundit në treg. Ne përdorim materiale të cilësisë më të la...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane Durres, km 6
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 00355692923559
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 22-06-2019 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Arkitekt
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Usluga eshte ne kerkim te nje arkitekti/e me eksperience pune.

Detyrat

•Koordinon dhe zbaton Projektin;
•Perpilon skedat teknike per secilen nga fazat e projektimit pasi grupi i punës ka percaktuar detyrat e projektimit;
•Asiston në organizimin e proçeseve të punimeve arkitekturore, duke u bazuar në programin e përgjithshëm të punimeve;
•Analizon dhe vizaton detajet tip;
•Garanton përputhshmërinë e vizatimeve të ndërtimit me projektet e zhvilluara, duke kryer edhe plotësime të ndryshme sipas rastit;
•Të jetë në gjëndje të nxjerrë sipas prioriteteve të punimeve dhe fazave të punimeve, zberthimin teknik të projektit arkitektonik (prevetivime dhe raporte teknike);
•Nderton grafikut e punimeve sipas fazave ndertimore;
•Bashkëpunon dhe shkëmben informacionin mbi punimet arkitekturore të cilat nënkontraktohen me furnizues të mundshëm.

Kualifikimet

•Të ketë përfunduar studimet master në “Arkitekturë”;
•Të ketë përvojë të mëparshme rreth 4 vjet në Projektim dhe Zbatim;
•Të jetë i pajisur me liçence projektimi për pikat: 1c, 2a/c/d;
•Njohuri shumë të mira mbi programet 2D dhe 3D, Autocad, Sketchup (Vray), 3dMax, Paketa Office, etj.
•Të ketë aftësi të mira planifikuese, organizuese dhe komunikuese.

Shënime


Të interesuarit të dërgojnë CV dhe Portfol në adresën elektronike: [email protected]

Fotografi
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë