517 Punë aktive

100626 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Spectrum Sh.p.k

Spectrum Sh.p.k. eshte nje shoqeri me eksperience te gjate ne fushen e tregtise dhe instalimeve per sisteme profesionale audio dhe me nje eksperience te re ne fushen e tregtimit te sistemeve home audio dhe lifestyle per konsumatorin final (Retail). Ne fushen retail Shoqeria eshte perfaqesuese ne Shqiperi e markave me te njohura ne bote ne fushen audio vizive si JBL, AKG, Yamaha, Bang & Olufsen, Optoma, Q Acoustics etj.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Njesia Bashkiake nr 5, Rruga Sulejman Delvina, Ndertesa nr 1, Kodi Postar 1019
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 21-06-2019 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

SPECTRUM SHPK
Spectrum Sh.p.k. eshte nje shoqeri lider ne fushen e tregtimit dhe instalimit te sistemeve profesionale audio si dhe ne fushen e tregtimit te sistemeve home audio dhe audio lifestyle. Shoqeria eshte Distributor zyrtar i markave me te njohura ne bote ne fushen audio-vizive si Harman, JBL, AKG, Yamaha, Bang & Olufsen, Optoma, Q Acoustics etj dhe disponon Show Roomin e saj Soundgallery ne Sheshin Willson.
Per te menaxhuar prezencen dhe marketigun e shoqerise On Line Shoqeria kerkon te punesoje nje person dinamik ne Pozicionin “Website & Social Media Management” .

Detyrat

Roli dhe Pergjegjesite: 


♣Raporton te Administratori Pergjithshem 
♣Eshte pergjegjes per menaxhimin dhe administrimin e faqeve te internetit si dhe postimet ne social media (instagram, facebook, Google etj) 
♣Ben perditesimin e rubrikave , fotove, cmimeve dhe informacionit te produkteve ne faqen e internetit
♣Ben rakordimin e informacionit ne faqe me sistemin financiar persa I perket cmimeve, ofertave etj 
♣Ne bashkepunim me studio te jashtme ose me Menaxherin, ben propozime, dizenjon, ridizenjon pjese te faqes se internetit, ristrukturon ose rikoncepton navigimin e saj, 
♣Merr pjese aktivisht ne pergatitjen e fushatave marketing te shoqerise on line dhe off line duke bere sugjerime, propozime, komente.
♣Ka pergjegjesine mbi funksionimin optimal te faqes se internetit nga ana operacionale dhe marketingut 
♣Implementon dhe zbaton me seriozitet dhe rigorozitet politikat, procedurat dhe kodin e shoqerise dhe dhe partnereve te saj,

Kualifikimet

Eksperienca, Edukimi dhe Aftesitte: 

♣Te kete eksperience pune minimumi 2 vjet ne fushat: website management, social media, on line marketing, digital marketing, 
♣Te kete njohje pune dhe eksperience me sistemin World Press 
♣Te kete njohuri baze te teknikave webpage management, google statistics, marketing on line 
♣Te kete Diplome Universitare, preferohet ne fushat IT, Design, Digital Marketing 
♣Te kete njohuri shume te mire te gjuhes Angleze 
♣Te kete aftesi komunikimi dhe bashkepunimi ne grup 

Shënime


Spectrum Sh.p.k ofron nje ambjent cilesor pune dhe nje pakete konkuruese shperblimi dhe bonusi sipas eksperiences, aftesive dhe rezultateve te kandidatit. 

Te interesuarit mund te dergojne nje CV (me foto) ne adresen e emailit: [email protected] 


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë