559 Punë aktive

100742 Punëkërkues

6287 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Spectrum Sh.p.k

Spectrum Sh.p.k. eshte nje shoqeri me eksperience te gjate ne fushen e tregtise dhe instalimeve per sisteme profesionale audio dhe me nje eksperience te re ne fushen e tregtimit te sistemeve home audio dhe lifestyle per konsumatorin final (Retail). Ne fushen retail Shoqeria eshte perfaqesuese ne Shqiperi e markave me te njohura ne bote ne fushen audio vizive si JBL, AKG, Yamaha, Bang & Olufsen, Optoma, Q Acoustics etj.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Njesia Bashkiake nr 5, Rruga Sulejman Delvina, Ndertesa nr 1, Kodi Postar 1019
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 21-06-2019 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Dizajner
Tipi i punës
Kohe e pjesshme
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

SPECTRUM SHPK
Spectrum Sh.p.k. eshte nje shoqeri lider ne fushen e tregtimit dhe instalimit te sistemeve profesionale audio si dhe ne fushen e tregtimit te sistemeve home audio dhe audio lifestyle. Shoqeria eshte Distributor zyrtar i markave me te njohura ne bote ne fushen audio-vizive si Harman, JBL, AKG, Yamaha, Bang & Olufsen, Optoma, Q Acoustics etj dhe disponon Show Roomin e saj Soundgallery ne Sheshin Willson.
Shoqeria kerkon te punesoje PART TIME ose FULL TIME nje person dinamik dhe me eksperience ne Pozicionin “Grafic Designer” .

Detyrat

Roli dhe Pergjegjesite: 
♣Raporton te Administratori Pergjithshem dhe bashkepunon ngushte me koleget e tjere ne fushen e Shitjes dhe Marketingut. 
♣Menaxhon dhe dizejnon te gjitha fushatat on line dhe off line te Shoqerise persa i perket marketingut dhe informacionit digital. 
♣Merr pjese aktivisht ne ne pergatitjen dhe organizimin e fushatave on line por edhe ato ne terren 
♣Pergatit marketing leaflets, postime per social media, rubrika ne faqet e internetit, revista etj. 
♣Bashkepunon me studio te jashtme per projekte te vecanta te shoqerise 
♣Implementon dhe zbaton me seriozitet dhe rigorozitet politikat, procedurat dhe kodin e shoqerise dhe dhe partnereve te saj.

Kualifikimet

Eksperienca, Edukimi dhe Aftesitte: 

♣Te kete eksperience pune minimumi 2 vjet ne fushat: graphic design, digital marketing, traditional marketing, 
♣Te kete njohje pune dhe eksperience me paketat e fundit Graffic Design 
♣Te kete njohuri baze te marketingut digital dhe atij tradicional, 
♣Te kete Diplome Universitare, preferohet ne fushat IT, Design, Digital Marketing 
♣Te kete njohuri shume te mire te gjuhes Angleze 
♣Te kete aftesi komunikimi dhe bashkepunimi ne grup .

Shënime


Spectrum Sh.p.k ofron nje ambjent cilesor pune dhe nje pakete konkuruese shperblimi dhe bonusi sipas eksperiences, aftesive dhe rezultateve te kandidatit. 

Te interesuarit mund te dergojne nje CV (me foto) ne adresen e emailit: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë