517 Punë aktive

100626 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
KEAD

KEAD eshte nje kompani e cila ushtron aktivitetin e saj qe nga viti 1993, ne fushen e shperndarjes me shumice te veglave te punes si dhe aksesoret e ndryshem qe lidhen me to duke u bere keshtu lider ne fushen e saj. Zhvillimi i vazhdueshem i kompanise si dhe objektivat jane bazuar gjithmone ne keto faktor:

Tirane, Shqipëri 21-06-2019 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqëria jonë, KEAD, është specializuar në tregtimin me shumicë e pakicë të materialeve te ndertimit, veglave te punes, import / export që prej vitit 1993. Kjo shoqëri është e para që ka sjellë në tregun shqiptar gamën dhe cilësinë e produkteve bashkëkohore persa i perket veglave profesionale.

Detyrat

•Krijimi i materiale te ndryshme promocionale si broshura, postera, oferta, website etj.
•Të asistoj dhe bashkëpunoj me departamentin e Marketingut në përgatitjen e katalogjeve dhe për realizimin e projekteve të tjera sipas nevojës.
•Të asistoj në realizimin e projekteve grafike dhe në dizajnin e produkteve të kompanisë sipas kërkesës.
•Planifikon dhe realizon ekzekutimin e të gjithë marketingut dixhital, bazën e të dhënave të marketingut, email-in, mediat sociale dhe fushatat reklamuese.
•Të respektoj afatet e përcaktuara për projektet.
•Asistence gjate fushatave te marketing-ut.
•Pergatit te gjithe dokumentat e nevojshme per prezantim tek klientet.

Kualifikimet

Kandidatët duhet të plotesojnë kriteret e mëposhtme:

Të kete përfunduar Arsimin e Lartë ne Degët Marketing ose Dizajn.
•Të kete eksperiencë ne fushën e Marketing-ut minimumi 2 vjet.
•Të ketë njohuri shumë te mirë të Adobe Photoshop dhe programeve të dizajnit.
•Të jetë njohes shumë i mirë i gjuhës Angleze.
• Të ketë aftësi shumë te mira komunikimi.
•Te zoteroj shume mire paketen Office.
•Aftesi shume te mira organizuese.

Shënime

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-të e tyre nëpërmjet "Apliko këtu me email" (kujdesuni që të jeni identifikuar në emailin tuaj kur klikoni frazën "Apliko këtu me email"), ose duke klikuar butonin "Aplikoni me email" mëposhtë.
Vetëm personat e përzgjedhur do të kontaktohen për një intervistë pranë Departamentit të Burimeve Njerëzore.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë