517 Punë aktive

100626 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Albatros Company

Albatros Company filloi aktivitetin e saj në vitin 1995 Në prodhimin dhe përpunimin e betonit me qëllim që të ofrojmë klientëve produktet dhe shërbimet më efikase dhe kualitative, nuk kaloi shumë kohë Ne vendosem në përdorim makinerit më moderne dhe mjete në përputhje me standarde ndërkombëtare. Nëntë vite më vonë ne u zgjëruam duke I shoqëruar kompanisë sonë edhe shërbimin e transportit e cila u bë veprimtaria themelore e kompa...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 20-06-2019 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Sherbim Transporti dhe Shperndarje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
ALL ALL
Data e përfundimit
20-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

-Kerkohet shofer ne kompani transporti nderkombetar
-Shoferi duhet te kete experience pune disa vjecare me kamiona,trajlera ne Europe
(Itali,Gjermani,Belgjike,Hollande,France,Austri,Kroaci,Slloveni,Poloni,Spanje)
-Mosha 25 deri ne 55 vjec

Detyrat

-Edukimi: Te kete diplome te shkolles se mesme.
-Eksperiencë pune: Minimalisht 3 vjet experience si shofer kamioni.
-Import / Export i mallrave neper Europe
-Ndjekja e procedurave doganore neper agjensite doganore ne Shqiperi dhe Europe

Kualifikimet

-Te komunikoje gjuhe te huaj anglisht, gjermanisht, apo italisht sa per tu kuptuar neper Europe
-Shoferi duhet te kete te gjitha klasat e patentes, CAP , Karte dixhitale , dhe te njohe dokumentacionin perkates qe shoqeron ngarkesat
-Te kete aftesi shume te mira komunikuese
-Te jete i gatshem dhe i afte te punoje ne grup

Shënime


- Procedura e Aplikimit:
Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutem dorezoni CV tek emaili [email protected]
Te interesuarit mund te kontaktojne edhe në numrat e telefonit: +355686027333 / +355686027400

Adresa:
ALBATROS INTERNATIONAL LOGISTICS
Rr. Sali Butka, Pallatet Bjorn,
kati 0, nr. 17
Tirane, Albania


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë