517 Punë aktive

100626 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Engineering Maintenance Center Shpk

EMC is a company owned and managed by a group of highly qualified managers who are guiding competent and resourceful staff rendering best practice services in the fields of equipment sales, consultancy, engineering projects, repair and maintenance activities. EMC is committed to working enthusiastically with its clients to achieve cost effective and sustainable solutions. EMC has defined and set clear targets for the performance...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Vath Turja 101, Rrashbull
  • Durres, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 00355692055661
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Durres, Shqipëri 19-06-2019 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Ofrohet vend pune per Inxhinier
Inxhinier Mekatronik, Elektrik ose Mekanik

EMC Engineering Maintenance Center Shpk, eshte nje kompani me Qender ne Durres e cila nder te
tjera ofron sherbimet e Mirembajtjes dhe Riparimit ne Fushen Industriale, Portuale dhe te Logjistikes
ne Shqiperi dhe Kosove. EMC eshte perfaqesuese Zyrtare e Kompanive Gjermane
LINDE Material Handling GmbH, HANSA-FLEX AG dhe HOPPECKE Batterien GmbH & Co. KG.

Ne kerkojme per sektorin tone te sherbimeve Inxhinier Elektrik, Elektronik ose Mekatronik

Detyrat

Pershkrimi i Punes:

Fusha e veprimatrise do te permbaje organizimin, implementimit, kontrollin dhe regjistrimin e punes dhe do te fokusohet kryesisht ne kryerjen e sherbimeve te Mirembajtjes dhe Riparimeve te Mjeteve Industriale te perpunimit te ngarkesave (kryesisht marka LINDE) dhe/ose sistemeve/impianteve makinerive industriale elektrike dhe elektronike te cfaredo lloji.

Kualifikimet

Kandidati duhet te plotesoje keto kritere:

1) Arsim i Larte per Inxhinier Elektrik ose Mekatronik
2) Te njohe gjuhen Angleze dhe/ose Gjermane
3) Preferohet Experience me shume se 5 vjet

Shënime


Te intersuarit jane te lutur te dergojne CV-ne e tyre ne adresen tone te Emailit. 


Engineering Maintenance Center Shpk

Rr. Vath Turja 101, Rrashbull

2021 Durres 

Albania 


Email: [email protected]
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë