517 Punë aktive

100626 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Symmetric Group

Symmetric Group Sh.p.k u krijua ne 2010 dhe aktivitetin e ka bazuar në zhvillimin dhe implemetimin e produkteve inovative n ë tregun shqiptar. Disa nga fushat në të cilat bazohet aktiviteti i Symmetric janë :

 • ERP programe financiare per kompanitë që ju duhet automatizim i plotë i proceseve të prorosise ,furnizimit ,magazinimit dhe shpërndarjes si dhe kontabilizimit automatik të veprimeve.
 • E-Commerce...

  INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Kavajes, P. Condor Center, Kulla F, K. 8, Ap. 30
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 04 273750
  • Mobile: +355662000193
  Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 17-06-2019 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Informaticien
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
17-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Symmetric is established 2010 in Tirana and since the first years has offered and extensive range of products and services. Symmetric has started its activities providing mainly consultancy service in Payment Applications, Business Process Optimization and Business Process Re-Engineering. Starting from 2010 Symmetric has given its support to various customers in Albania in Financial Sector, Distribution Companies, Retails etc.
Symmetric is looking to hire a qualified individual for the position of Java Software Developer.

Detyrat

- Understands technical and functional requirements from customers.
- Assists in database design.
- Assists in Design, codes, and tests software solutions.
- Performs updates and maintenance of customer systems.
- Writes documentation and provides support to internal and external user.
- Constant teamwork and communication with colleagues.
- Meets the requested deadlines.
- Actively Seek New Programming Knowledge.

Kualifikimet

- Master degree in computer science or similar
- Knowledge of Java web development technologies/concepts
- 1+ years of experience developing Java based applications
- Knowledge of Object Oriented Design and Development
- Excellent knowledge of T-SQL and PL-SQL Language
- Detail-Oriented
- Handle Frequent Feedback
- Excellent communication skills
- Manage and Prioritize Multiple Projects
- Strong Problem Solver
- Self-Starter Attitude
- Very Good command of English.

Shënime

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-të e tyre nëpërmjet "Apliko këtu me email" (kujdesuni që të jeni identifikuar në emailin tuaj kur klikoni frazën "Apliko këtu me email"), ose duke klikuar butonin "Aplikoni me email" mëposhtë.
Please send your CV in English with subject Java-Developer.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë