368 Punë aktive

99304 Punëkërkues

6173 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
VIG Services Shqiperi

VIG Services Shqiperi

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 31-05-2019 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-05-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Specialist Finance

Detyrat

Detyrat dhe Pergjegjesite:

- Regjistrimi dhe kontrolli mujor I te ardhurave
- Regjistrimi I te dhenave ne programin informatik ne perdorim te kompanise (Veprime bankare, veprime te tjera me klientet)
- Regjistrimi I te dhenave ne programin e kontabilitetit SAP
- Kontroll periodik dhe rakordim I te dhenave midis sistemeve per klientet
- Rakordim periodik per klientet me te medhenj te kompanise

Kualifikimet

Kërkesa për kandidatët:

- Diplomë universitare në degët Financë – Kontabilitet
- Minimalisht 3 vjet eksperiencë pune si punonjës në financë & kontabilitet në shoqëri tregtare
- Njohuri te mira te programeve kontabel,njohuri te programit SAP perben nje avantazh
- Njohuri te mira te MS Office
- Të ketë njohuri të mira të gjuhës angleze

Shënime


Dergoni CV tuaj ne : [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë